Нагорода для найдостойніших

Урочисте нагородження почесних громадян Львова відбудеться 5 травня – в День міста

У Львові затвердили цьогорічних переможців у номінаціях львів’янин року, почесний громадянин міста та шляхетна львівська родина.
Львів’янином року став переможець громадського голосування Роман Панченко – військовослужбовець, солдат 25-ої повітряно-десантної бригади Збройних сил України. Нагороджений орденом “За мужність” III ступеня (2014 р.). Золотий та срібний призер зі стрільби з лука на міжнародних змаганнях “Ігри нескорених”.
Почесним громадянином міста обрали Джеймса Темертея, відомого мецената і підприємця українського походження з Канади. Він фінансував видання українських книг, серед яких подарункове видання “Кобзаря”, та брав участь у низці благодійних проектів.
Званням шляхетна львівська родина нагородили сім’ю Гладишевських, декілька поколінь якої зробили вагомий внесок у розвиток наукового та культурного середовища Галичини. Голова родини Іван Гладишевський працював учителем, а його син Євген та онук Роман отримали наукові ступені в галузі хімії.
Традиційно номінації для почесних громадян Львова присвоюють до Дня міста, який святкують у травні. Урочисте нагородження переможців проводитимуть уже вчетверте.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.2228 / 4.06MB / SQL:{query_count}