“Школа молодого арбітра” відчиняє двері

Кожен охочий може пройти навчання під керівництвом досвідчених рефері

Розпочинається добір футбольних суддів у “Школу молодого арбітра” Львівської області. Справжні професіонали та майстри своєї справи, серед яких директор “Школи молодого арбітра” Юрій Можаровський та відомі в українському футболі особистості, серед яких Андрій Шандор, Орест Шмигельський та інші, поділяться з вами своїм неоціненним досвідом і введуть у курс справи, розповідатимуть про ази та нюанси роботи рефері, окреслять перспективи на майбутнє. Робота футбольного арбітра, з одного боку, непроста і нервова, а з другого – відкриває чималі перспективи в житті, по-перше, відданість футболу, а також знайомство із видатними особистостями, незабутні подорожі та приголомшливі футбольні миттєвості.
Тому пов’язати себе зі спортом номер один, якщо він є вашою улюбленою грою, це саме те, що вам потрібно! По закінченні курсів слухачі отримають шанс обслуговувати матчі обласного рівня – для початку, а згодом, у разі успішного закінчення навчання, найкращі молоді арбітри матимуть шанс отримати путівку у великий футбол. Тож не вагайтеся і долучайтеся до цього цікавого проекту Федерації футболу Львівської області!
Навчання відбуваються у Львові двічі на тиждень. Форму реєстрації можна знайти на офіційному сайті Федерації футболу Львівської області: ffl.org.ua Докладнішу інформацію можна отримати за тел. (093) 660-75-87 (Богдан).

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
7.6438 / 4.07MB / SQL:{query_count}