Містяни, прихистіть паломників!

У п’ятницю, 20 квітня, закінчується реєстрація на участь у регіональній зустрічі Тезе у Львові

З 28 квітня до 1 травня у Львові відбуватиметься регіональна зустріч Тезе. Очікують на візит тисяч учасників з України та сусідніх держав. До 20 квітня триває реєстрація учасників. Для цього треба знайти в інтернеті сторінку зустрічі та заповнити анкету учасника. Оскільки і сама спільнота, і заходи, які вона організовує, орієнтовані на молодь, то учасниками можуть стати лише люди віком до 35 років. Вони зможуть брати участь у всіх заходах зустрічі.
Вже зареєструвалося близько двох тисяч учасників. Однією з особливостей зустрічей Тезе є те, що всіх учасників розселяють у родини міста, яке приймає захід. Наразі організатори мають потребу влаштувати ще близько 300 паломників.
Щоби поселити паломника у своїй оселі потрібно зовсім небагато: два квадратних метри на підлозі, адже кожен їде зі своїм кариматом і спальником. Все інше організатори беруть на себе. Не обов’язково знати англійську, адже чимало паломників із сусідніх країн, тож на побутовому рівні неодмінно вдасться порозумітися. Харчування учасникам забезпечують організатори зустрічі. Варто лише пригостити гостей вранці булочкою з чаєм та запросити до родинного обіду в неділю. Для цього потрібно зателефонувати за номером: 0731397192, написати на е-мейл: lviv@taize.fr або зайти до офісу, який розташований у організації “Українська молодь Христові” на вулиці Пекарській, 13.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.2163 / 4.07MB / SQL:{query_count}