Студенти, кому стипендію у 5 тисяч?

24 квітня на економічному факультеті Франкового вишу відбудеться Марафон стипендій

Сьогодні провідні компанії Львова зацікавлені у співпраці з розумними та амбітними студентами. Тому на економічному факультеті Франкового вишу проведуть 5-годинний марафон, на якому студенти проходитимуть дистанції компаній-партнерів забігу з бізнес-квестів та ділових ігор. Переможців визначатимуть за підсумками набраних балів на кожному з етапів марафону. Компанія-партнер зобов’язується забезпечити стипендіальною винагородою (5000 грн) переможця кожного із факультетів – учасників марафону. Проект відбудеться за підтримки Львівської міськради та інвестиційно-девелоперської компанії Avalon Inc.
Захід відбудеться на економічному факультеті (просп.Свободи, 18) 24 квітня 2018 року о 12:00. Проект зорієнтований на студентів факультетів: економічного, юридичного, прикладної математики та міжнародних відносин. Переможці марафону отримають одноразову стипендіальну винагороду в розмірі 5 000 гривень, а також можливість оплачуваного стажування у компаніях учасниках марафону: Avalon Inc; Tickets.UA; Ощадбанк; Nestle Business Services Lviv; Nexia DK; KindGeek; Леополіс Ріелті; Асоціація західноукраїнських забудовників.
Для участі в проекті учасникам необхідно до 21.04.2018 – зареєструватися за посиланням, пройти конкурсний відбір та стати учасником марафону.


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.4153 / 4.07MB / SQL:{query_count}