Містяни, у кого найкращий балкон?

Львів’ян закликають взяти участь у конкурсі на найкраще прикрашений балкон, підвіконня чи літній майданчик. Конкурс триватиме до 3 травня

фото: Діана Кормухіна
У Львові вже стало традицією з приходом весни прикрашати квітами балкони, підвіконня, придумувати цікаві ідеї оформлення літніх майданчиків, вулиці заквітчувати цікавими квітковими композиціями. Усе це створює неповторну атмосферу Львова. Для того, щоб відзначити мешканців, які по-особливому дбають про красу рідного міста, Львівська міська рада оголосила конкурс на найкраще оформлений квітами літній майданчик, підвіконня та балкон.
“Місто запровадило останнім часом атракційні випадки залучення людей до прикрашення міста у різний спосіб. Перший приклад був пов’язаний з двірником, де громада міста Львова була залучена до вибору найкращого двірника міста, а цього разу з приходом весни ми пропонуємо львів’янам обрати найкрасивіше прибраний квітами балкон, підвіконня чи літній майданчик. Конкурс ми оголосили вчора і триватиме він до 3 травня включно, де львів’яни матимуть можливість обрати найкращий варіант. Критерії відбору здійснюватимуться у два етапи: у фейсбук-групі Гарячої лінії міста Львова львів’яни можуть запропонувати той чи інший приклад до перемоги – майданчик, балкон чи підвіконня. Буде створена комісія з фахівців при районних адміністраціях для вибору найкрасивіше прибраного вказаного в конкурсі варіанту. У результаті отриманих лайків, коментарів чи запропонованих фотографій у фейсбук-групі буде вибрано переможця, а комісією буде обстежено ці об’єкти і підбито підсумки. Нагородження відбудеться 5 травня на урочистій сесії до Дня міста”, – зазначив в.о. директора департаменту “Адміністрація міського голови” Євген Бойко, інформує прес-служба ЛМР. 
Щоб взяти участь у конкурсі потрібно у коментарях до допису на фейсбук-сторінці Гарячої лінії міста Львова (https://www.facebook.com/groups/hotline.lviv) вказати адресу будинку із красиво оформленим балконом чи підвіконням, або літній майданчик (назву закладу або адресу), які, на ваш погляд, слід відзначити. Варто також додати фото, щоб інші учасники конкурсу могли оцінити ваш вибір. Свій голос ви також можете віддати за вже запропонованих учасників, поставивши лайк під одним із коментарів. Переможців визначатимуть у трьох номінаціях: за найкраще оформлений балкон, майданчик та підвіконня. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.7110 / 4.08MB / SQL:{query_count}