У костелі єзуїтів продовжать реставрацію фресок

Із понеділка, 16 квітня, у Львові продовжать реставрацію фресок Франциска Екштайна в Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла

Про це повідомив настоятель храму отець Степан Сус.
Роботи проводитимуть у два етапи і триватимуть вони до 2022 року: два роки – технічна консервація, ще два – естетична реставрація. Реставрацією фресок займатимуться українські та польські майстри під керівництвом професора Павела Болінського коштом громади Гарнізонного храму, поодиноких жертводавців і Міністерства культури та національної спадщини Польщі, інформує tvoemisto.tv.
Як повідомлялося раніше, на другому етапі реставрації фресок мають відновити понад 1000 м кв. площі малюнків на стінах. Попередня вартість реставраційних робіт – 425 тис. доларів. Перший етап закінчили торік у грудні.
За інформацією управління охорони історичного середовища ЛМР, у 2016 році з міського бюджету Львова виділили майже 1,6 млн грн на реставрацію даху над бічним фасадом даху. Торік на ремонт всього храму виділили ще 1,4 млн грн. Цього року на виготовлення ПКД для реставрації фасадів костелу єзуїтів у Львові передбачили 340 тис. грн.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.8602 / 4.06MB / SQL:{query_count}