Більше місць у дитсадках

Цього року у Львові відкриють ще 21 групу для дошкільнят

Щороку чимало львівських батьків, які вважають за потрібне віддати своїх малюків у дитсадки, зробити цього не можуть. Попри те, що відкриваються нові групи, місць у ДНЗ все одно не вистачає. Наприклад, торік у садочок не потрапила кожна третя дитина із зареєстрованих у електронній черзі на 2017-ий…
Цього року в садочки міста зможуть піти на 600 діток більше, бо мерія планує відкрити ще 21 групу. Наразі тривають роботи з відновлення вивільнених від орендарів приміщень дитсадків та облаштування нових груп у вже наявних установах. Отож, вісім груп відкриють у ДНЗ №156 (м. Винники), по чотири у колишньому Будинку школяра (вул. Грінченка) та на Левандівці (Центр туризму і краєзнавства, вул. Олесницького), три групи при СЗШ №70 (вул. Кривчицька Дорога) та дві  у ДНЗ №17 (вул. Зуб­рівська, 9).
“Для батьків найголовнішим є те, щоб вони могли довірити свою дитину вихователям у садочках, а в подальшому – вчителям у школі. А ми, своєю чергою, повинні забезпечити якісні умови для дітей і в садочках, і в школах”, – зазначила начальник управління освіти міськради Зоряна Довганик.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8349 / 4.34MB / SQL:{query_count}