На ремонті дві дороги

На Львівщині перекрито ділянки доріг Червоноград – Великі Мости та Сколе – Коростів

Цього тижня в області розпочали ремонти декількох доріг державного значення. Зокрема, перекрили дорогу Р-15 Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква.
“Погодні умови дозволили нам розпочати ремонтні роботи на ділянці від Червонограду до Великих Мостів”, – зазначив в. о. директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА Роман Кокотайло, повідомляє прес-служба ЛОДА.
Там прокладуть нову основу із щебняно-піщаної суміші з додаванням цементу та влаштування двох шарів асфальтобетону.
Окрім того, ремонтують дорогу М-06 Київ – Чоп. Зокрема на ділянці Сколе – Коростів. На цьому автошляху запланували регенерацію та укладання конструктивних шарів дорожнього одягу за технологією холодного ресайклінгу товщиною 16 см із застосуванням емульсії та цементу. Також  влаштування вирівнюючого шару і асфальтобетонної суміші товщиною 10 см і влаштування верхнього шару щебенево-мастичного асфальтобетону товщиною 5 см.
Додамо, підрядні роботи виконує одна і та ж організація – “Автомагістраль-Південь”. На першу дорогу з держбюджету передбачили 65 млн грн та відповідно на другу – 100 млн грн.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
3.4014 / 4.05MB / SQL:{query_count}