У Шевченківський гай із сім’єю на фестиваль

Благодійна організація “Фундація духовного відродження” 15 квітня проведе Х Благодійний фестиваль “Святкуймо Воскресіння разом”

15 квітня у Музеї народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького БО “Фундація Духовного Відродження” Львівської архиєпархії УГКЦ проведе десятий благодійний фестиваль “Святкуймо Воскресіння разом”, щоб у великому дружньому колі розділити радість Воскресіння Христового та продовжувати багатовікові традиції українського народу.
“Фестиваль – чудова нагода поспілкуватися і зарядитися духовним настроєм, навчитися бачити радість у щоденному житті”, – каже директор БО “Фундація Духовного Відродження” ЛА УГКЦ о. Любомир Гладюк.
О 12.00 відбудеться Архиєрейська Літургія. З 14.00 до 20.30 традиційно лунатиме масштабний концерт за участю українських музикантів, серед яких “ЯгОди”, Бріа Блессінг, Софія Федина, оркестр “Львівські фанфари” та інші.
Будуть діяти дев’ять різнопланових майданчиків: митці навчатимуть малярства на склі, азів театральної майстерності, водіння гаївок, а також демонструватимуть фантастичну пісочну анімацію з великодніми мотивами. Для дітей запланований особливий курс із цікавої хімії. Ділитимуться секретами акторської майстерності театри “На Симонових стовпах” та “САД”. Львівські і тернопільські осередки “Спілки української молоді” навчатимуть всіх охочих писанкарству. Одним із спікерів фестивалю буде отець Тихон (Сергій Кульбака), який є донеччанином у шостому поколінні і зараз мешкає та служить у Львові. Коли отець Тихон перебував на Донбасі, він відчув “руку” війни, адже кілька днів перебував у полоні терористів. Всі охочі під час зустрічі зможуть поставити отцю Тихону свої запитання. На інтелектуальному майданчику також буде нагода поспілкуватися з мисткинею і власницею етно-галереї Роксоляною Шимчук. І звісно будуть забави та гаївки, зокрема лемківські, які зараз здобувають все більшу популярність. Також відбуватиметься і благодійна лотерея для тих, хто любить приємні сюрпризи.
“Однією з цікавинок буде спільна паска, яку зможуть скуштувати всі охочі. Провідна неділя і Пасха – це символічна традиція. Такою відкритою трапезою будемо формувати спільність українців, спільність львів’ян, зрештою спільноту усіх ближніх. Окрім того, залучимо гостей фестивалю до розмальовування велетенської писанки. Кожен залишить особливий візерунок чи орнамент із закладеним сенсом”, – каже координатор фестивалю Марічка Чучман.
“Фестиваль – це дійство, де оживає традиція, де українці в єдності святкують Воскресіння Господнє, де лунає сміх, де затишно серед хатин, де панує радість. Це 10-ий фестиваль і це круто, що стільки років живе ідея. В цей день Гай стає домом, відчуття “як до бабці в село”, – каже одна з координаторів фестивалю Анастасія Янків.
Фестиваль організовується у співпраці з Львівською міською радою, Львівською обласною державною адміністрацією, Центром дитячої та юнацької творчості Галичини.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9085 / 4.37MB / SQL:{query_count}