Що носитимуть восени та взимку?

Тривають покази ХХІ сезону Lviv Fashion Week. Чим дивують модників та модниць організатори події?

фото: Evgeny Kraws (4)
До 26 березня у Львові триває Lviv Fashion Week. Покази ХХІ сезону охоплюють чотири дні, а основна платформа Міжнародного аеропорту “Львів” ім. Д. Галицького задіяна впродовж трьох днів. Чим же дивуватимуть модників та модниць організатори події розповідає “Пошта”.
Розпочався Lviv Fashion Week проектом ArtSpace, а також показами та презентаціями від молодих дизайнерів в арт-просторі музейно-культурного комплексу “Львіварня”.
ArtSpace – це проекти молодих художників на стику мистецтва і моди. Відеоарт, художня фотовиставка, інсталяція, колаборація, перфоманс, живопис – усі ці візуальні практики допоможуть розпочати розмову про одну із найважливіших та найцікавіших тем – людину.
Традиційно Львівський тиждень моди сприяє молодим дизайнерам – їх покази та презентації проходять в рамках основної програми в Міжнародному аеропорту “Львів” та в арт-просторі “Львіварня”. Нові колекції представлять Kristina Prokopiv, Olena Levynska, Muzyka&Sas ateliers, THE LACE, TWINS design.
Особливістю цього сезону є оновлений лайн-ап дизайнерів: більшість учасників вперше презентує на Lviv Fashion Week свої колекції. В основній програмі домінують українські дизайнери – колекції осінь/зима 2018 продемонструють Vozianov, Kateryna Karol, Couture de Fleur, Ivanna Yukhymchuk, J. Perekriostova. Показ колекції бренду Vozianov, прем’єрні колекції якого зазвичай демонструються у Києві, цього разу вперше відбудеться у Львові. Дебютними на Lviv Fashion Week є покази DIYA, Zahara, Bunt, польських брендів Eklectic, K&M.
Цієї весни серед учасників Lviv Fashion Week італійські бренди A-LAB Milano та Piccione Piccione, які зазвичай презентують колекції в рамках тижня моди в Мілані. Серед міжнародних гостей – журналісти, фотографи та байєри з Італії, Німеччини, Польщі, США.
Основний розклад показів та презентацій на сезон осінь/зима 2018 доповнюватимуть освітня програма та шоу-рум. У рамках першої заплановані лекції та обговорення, які триватимуть у Design House 24 і 25 березня. Наприклад, Fashion-діалоги – це проект, який має на меті об’єднати у неформальному спілкуванні та продуктивних дискусіях працівників галузі моди. Цього разу вони будуть присвячені темі “Нестандартне використання соціальних мереж в маркетингових цілях” (модератор – Лілія Сушко). У лекційній програмі будуть теми "Дизайн-менеджмент: як побудувати бізнес у креативних індустріях" (Ірина Головчак, Школа дизайну Creative), "Як створити власний бренд у fashion-індустрії. Розвиток бренда. Концепція як основа бізнесу" (Елеонора Нечипоренко, Designers.ua), "Мистецтво vs мода" (Марія Івасенко, Освітній центр Fast Fashion Education). Шоу-рум Lviv Fashion Week, в якому візьмуть участь близько 30 українських брендів, буде працювати на місці проведення показів у Міжнародному аеропорті “Львів” до 26 березня. Шоу-руми є ключовим елементом офіційної програми. Вони забезпечують місце, де дизайнери можуть зустрітися з байєрами та пресою, а також працюють у форматі pop-up store, де гості можуть більше дізнатися про українські бренди та придбати дизайнерські речі.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9851 / 4.37MB / SQL:{query_count}