Гроші на мости над залізничними коліями

Цього року у Львові з’єднають вулиці Шевченка – Ковча та відремонтують пішохідний міст на вулицях Сулими – Головатого

Боротись із проблемою постійних заторів у Львові вирішили за допомогою будівництва нового автомобільного моста на перехресті вулиць Шевченка та Ковча (неподалік Янівського цвинтаря). На новий автомобільний шлях покладають чималі надії – він має покращити транспортне сполучення з мікрорайоном Рясне, розвантажити Левандівський міст та зменшити корки. Будівництво розпочнуть на початку літа цього року.
“Зараз проект мосту знаходиться в Укрдержбудекспертизі у Львові. Поки що чекаємо висновку експертів щодо першої стадії будівництва. Коли його отримаємо, то зможемо завершити увесь проект, і подати його на фінальну експертизу. На початку літа плануємо завершити проектні роботи та взятися закупляти необхідні матеріали для будівництва. Далі визначимо переможця і приступимо безпосередньо до роботи”, – розповідає “Львівській Пошті” начальник управління інженерного господарства Львівської міськради Олександр Одинець.З його слів, зараз на цей об’єкт передбачено 1,5 млн грн, а його орієнтовна вартість – 28 млн грн. Тож розпочати будівництво можна буде лише за умови додаткового фінансування.
“Цей міст сполучатиме вулиці Шевченка та Ковча. До того ж він суттєво зменшить корки. Бо сьогодні рух там відбувається наявним мостом через залізницю. Той міст, який є зараз, вже старий. А ще й через малу пропускну здатність утворюються корки. Тож новий міст розвантажить перехрестя Шевченка – Ковча та покращить організацію дорожнього руху. Фактично створимо там трикутну транспортну розв’язку”, – каже Олександр Одинець.
З його слів, проект мосту доволі складний – передбачено тристадійне проектування: техніко-економічне обґрунтування, робочий проект, сам проект.
“Лише коли матимемо напрацьовані остаточні вартості об’єктів, проекти пройдуть експертизу, тоді розглянемо можливість додаткового фінансування. Вже опісля оголосимо тендер, визначимо переможця і розпочнемо будівництво, яке триватиме, за нашими прогнозами, близько року”, – підсумовує Олександр Одинець.
Окрім будівництва нового автомобільного моста, також цього року реконструюють пішохідний міст, що проходить над залізничними коліями і з’єднує вулиці Сулими та Головатого.
“Цей об’єкт насправді надзвичайно важливий для містян, що там проживають. Оскільки там пролягає залізнична колія, яка розділяє житловий масив – з однієї сторони будинки, з іншої – школа. Тож люди змушені обходити через Городоцьку, що займає значно більше часу, або ж йти через колії, що врай небезпечно. А новий міст фактично з’єднає Залізничний та Франківський райони Львова”, – каже Олександр Одинець.
З його слів, зараз на цей об’єкт передбачено 3 млн грн, тоді як його орієнтовна вартість – 12 млн грн.
“Цей проект простіший, ніж попередній, його виготовили науковці НУ “Львівська політехніка”, і зараз він також проходить експертизу. Протягом двох-трьох тижнів отримаємо висновок, і уже в травні оголосимо тендер, оберемо переможця, розпочнемо ремонтні роботи”, – резюмує Олександр Одинець.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
7.8242 / 4.09MB / SQL:{query_count}