Садочки в пріоритеті

У ДНЗ Львова додали чотири посади для проведення корекційних занять, а до кінця року планують створити ще тисячу садочкових місць

На засіданні виконкому Львівської міськради до штатних розписів Львівських дошкільних навчальних закладів (ясел-садків) №№31, 55, 183 ввели чотири додаткові посади для проведення корекційних занять.
“У зв’язку з тим, що в дошкільних навчальних закладах навчаються діти із особливими потребами, які потребують спеціальних корекційних занять, ми сьогодні на розгляд виконавчого комітету винесли питання про дозвіл внесення додаткових штатних одиниць, які забезпечили б, власне, проведення таких корекційних занять”, – зазначила Зоряна Довганик, начальник управління освіти ЛМР. Зокрема у ДНЗ №31 і №183 з дітьми працюватимуть учителі-реабілітологи, а в ДНЗ №55 – учитель-дефектолог і учитель-логопед. 
Також на цьому тижні під час ознайомлення з роботою садочка №39 міський голова Андрій Садовий розповів, що мерія має амбіційні плани вийти на тисячу нових місць у садочках, а на 2020 рік забути про черги на зарахування дітей в садочки Львова. 
“Усі діти повинні бути в садочках! До Львова приїжджають багато дітей з навколишніх сіл, якщо батьки тут працюють. Тому ми зацікавлені, щоб у навколишніх населених пунктах також будували садочки. Будемо фінансово допомагати будувати такий садочок у селі Рясне-Руське. Якщо інші населені пункти будуть мати таке бажання, чим зможемо, тим допоможемо”, – зазначив міський голова.
З його слів, цього року відкриють великі садочки у Винниках та на Левандівці. У Львові вже немає приміщень садочків, які перебували б у оренді. Натомість проблема полягає в тому, що багато відомчих садочків свого часу були продані, тож їх доводиться викуповувати і знаходити їм заміну – інші приміщення. Але попри все пріоритет повинен бути за садочками.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
2.4122 / 4.33MB / SQL:{query_count}