Студентська маршрутка знову на рейсі

У Львові відновили рух соціальних автобусів, які не їздили в період канікул

Від вчора студенти Львівського нацуніверситетут імені Івана Франка, які проживають у гуртожитках на вулиці Пасічній та Медової Печери, можуть користуватися соціальним маршрутом, повідомляє прес-служба міської ради.
“На час зимових канікул соціальний маршрут для студентів ЛНУ ім. І. Франка призупинив свою роботу. Відповідно з понеділка, 26 лютого, відновлюється навчання в університеті, тому автобуси на соціальному маршруті знову будуть курсувати”, – повідомив керівник АТП-1 Орест Хамула.
На соціальному маршруті працюватиме чотири автобуси, які відправлятимуться з двох зупинок: від гуртожитків №2 і 3 на вул. Медової Печери та із вул. Пасічної від будинку №59 (біля відділення Ощадбанку). Автобуси курсуватимуть у центр міста до пл. Галицької без зупинок. Час відправлення від кожної з цих зупинок о 07.30, 07.45, 09.15. Вартість проїзду 2 грн 50 коп. Студенти можуть скористатися соціальними автобусами тільки за наявності студентського квитка.
Нагадаємо, у зв’язку з ремонтними роботами на вулиці Личаківській та закриттям її для руху, у міській раді виділили для студентів, які проживають у гуртожитках на прилеглих до Личаківської вулиць, додаткові соціальні автобуси, які курсують із 27 березня 2017 року.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
14.3295 / 4.05MB / SQL:{query_count}