Із березня новий авіарейс Львів – Ольштин

27 березня польська компанія LOT запускає новий авіарейс зі Львова до Ольштина

Виконуватимуть рейси двічі на тиждень – у вівторок та суботу. Літак здійснюватиме виліт зі Львова о 01.40, а в зворотному напрямку – о 03.10. Авіарейс виконуватимуть літаки Bombardier Q 400 місткістю 78 пасажирів.
“Нове авіасполучення для нас – це значною мірою економіка. І ми, з боку міста, готові працювати з туристичними та авіакомпаніями для того, аби спільно розробляти якісні та необхідні туристичні продукти, – зазначив заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко. – Скажімо, якщо є нічний рейс і звичайного громадського транспорту для пасажирів у той час немає, то ми готові сприяти у вирішенні цієї проблеми. Також важливим для нас є налагодження кооперації між різними містами, тож будемо максимально долучатися зі свого боку, щоб літаки, які літатимуть до Львова, були максимально заповненими”.
“Нове авіасполучення відкриває ще ширші можливості для прийому закордонних конференц-делегатів у Львові. Воно також сприяє збільшенню зацікавленості нашим містом як локацією для проведення ділових заходів і просто для відвідин”, – каже директор ЛКП “Львівське конференц-бюро” Ліна Остапчук.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.4171 / 4.06MB / SQL:{query_count}