На одне АТП більше

Через арешт майна АТП-1, міськвиконком затвердив рішення про створення у Львові нового автотранспортного підприємства – АТП-2

Виконавчий комітет затвердив рішення “Про доцільність створення львівського комунального АТП-2”. Відповідний проект ухвали управління транспорту винесуть на розгляд сесії міськради. “Під час засідання виконавчого комітету було прийнято рішення “Про доцільність створення львівського комунального АТП-2”. Це рішення ми винесли як результат численних нарад щодо ситуації, в якій зараз перебуває ЛК “АТП-1”, а саме: станом на сьогодні усі рахунки і майно підприємства арештовані і його робота практично заблокована. А ми хотіли б продовжувати розвивати транспортну галузь міста. Це наш обов’язок. Зокрема, у бюджеті міста на цей рік передбачено кошти на придбання нових автобусів. Відповідно зараз, в такій ситуації, в якій перебуває АТП-1, це не може бути реалізовано”, – зазначила Гелена Пайонкевич, директор юридичного департаменту міськради.
З її слів, прийнятим рішенням міськрада жодним чином не ухиляється від виконання рішення судів, які має щодо АТП-1: “Однак ми розуміємо, що АТП-1 – це велике підприємство з великою кількістю людей, які на ньому працюють. Тому, щоб не зупинятися в розвитку, було прийнято сьогоднішнє рішення виконавчого комітету. Наступним нашим кроком буде винесення на сесію відповідної ухвали. Якщо депутати підтримають, далі буде вирішуватися питання визначення керівника АТП-2, визначення бази дислокації. Оскільки кошти на придбання нових автобусів передбачені на цей рік, то будемо активно працювати, щоб підприємство запрацювало цього року”.
За її словами, продовжуються переговори з депутатським корпусом щодо врегулювання ситуації із заборгованістю ЛК “АТП-1” перед ЛАЗом.
“На минулому пленарному засіданні сесії Львівської міської ради низка колег-депутатів сказали, що запропонують варіанти вирішення цієї ситуації. Станом на сьогодні такого варіанту нема. Але ми повинні далі працювати. Безперечно, заборгованість за придбані автобуси має бути погашена. Тобто зараз триває обговорення, в який спосіб це зробити. Станом на сьогодні мова йде про повернення 20 млн грн, ще 700 тис. грн пені, та слухається справа в суді про 2 млн 600 тис. грн пені за 2016 рік. За 2017 рік ще не зверталися в суд про стягнення пені”, – додала Гелена Пайонкевич.
Нагадаємо, усі автобуси ЛК “АТП-1” є в системі “Рубіж”, оскільки АТП-1 має боргові зобов’язання за купівлю автобусів у 2010 році перед Львівськими автобусними заводами, інформує прес-служба Львівської міськради. Як повідомив директор ЛК “АТП-1” Орест Хамула, через арешти машин, вихід на рейси автобусів АТП-1 становить 86%. Станом на 7 лютого, 9 машин АТП-1 перебували на території парку підприємства без права виходу на маршрут та ще три машини – на арештмайданчику.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8667 / 4.07MB / SQL:{query_count}