Куди полетимо у 2018-ому зі Львова?

Міжнародний аеропорт “Львів” анонсував відкриття семи нових напрямків

Гданськ, Катовіце, Дортмунд, Лутон (Лондон): навесні WIZZ AIR відкриває 4 нові рейси з аеропорту “Львів”

“У WIZZ AIR зробили висновок, що рішення у минулому році відновити перельоти зі Львова у Берлін та Вроцлав було виправданим та вигідним для компанії. Тому на цей рік було анонсовано відкриття аж чотирьох нових напрямків: у Польщу – Катовіце та Гданськ, Німеччину – Дортмунд та Англію – Лондон (Лутон)”, – зазначено на сторінці аеропорту у Фейсбуці.
У Гданськ та Катовіце польоти розпочнуться з 26 березня, двічі на тиждень (понеділок та п’ятниця). У Катовіце з 20 червня частота польотів збільшиться до 4 разів на тиждень (понеділок, середа, п’ятниця та неділя).
Також з 26 березня будуть запущені рейси до Дортмунду, хоча раніше їх початок анонсували лише на 21 травня. Польоти будуть виконуватися двічі на тиждень – щопонеділка та щоп’ятниці.
“Великий попит на квитки змусив перенести і дату запуску перельотів у Лондон (Лутон) з вересня 2018 року, як повідомлялося раніше, на 1 травня 2018 року. Рейс буде здійснюватися тричі на тиждень: у вівторок, четвер і суботу”, – повідомили в аеропорту.

Львів – Ольштин: новий рейс авіакомпанії LOT

З 27 березня 2018 року LOT розпочне авіасполучення між Львовом та Ольштином. Перельоти будуть виконуватися двічі на тиждень, у вівторок та суботу, в нічний час доби.
“Політ зі Львова до Ольштина буде виконуватись у часовий проміжок між виконанням рейсів Варшава – Львів – Варшава. За такою ж схемою, коли борт прилітає ввечері з Варшави до Львова, а вночі летить в регіональне місто Польщі, повертається до Львова і вранці вилітає до Варшави, LOT вже кілька місяців працює на лінії Львів – Бидгощ”, – йдеться у повідом­ленні.

Із 27 квітня прямі рейси Львів – Барселона авіакомпанії МАУ

Польоти у Барселону почнуть здійснюватися 27 квітня 2018 року один раз на тиждень (у п’ятницю), а з 19 червня 2018 року рейс буде перенесено на вівторок. На сьогоднішній день бронювання та продаж квитків поки не відкрито.

З 8 червня прямі рейси Львів – Батумі з авіакомпанією YANAIR

Авіакомпанія YANAIR вже декілька разів анонсувала відкриття рейсу у Грузію. Тому його давно очікують у Львові. Тому чітка, переконлива позиція перевізника цього року вселяє у пасажирів аеропорту “Львів” надію та оптимізм. Спочатку польоти до Грузії будуть відбуватися один раз на тиждень, щоп’ятниці, а з 19 червня буде додано другий рейс – у вівторок.
Нагадаємо, що з 8 грудня 2017 року нові напрямки ввела авіакомпанія ERNEST. Італійський лоукостер розпочав польоти до Неаполя та Венеції й обіцяє не зупинятись на цьому.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
7.2801 / 4.07MB / SQL:{query_count}