Новий Бескидський тунель відкриють 25 травня

Укрзалізниця планує завершити будівництво Бескидського тунелю в травні. Завдяки йому кількість потягів, які прямують до Євросоюзу, може зрости вдвічі

“Проект, що мав бути закінчений восени, плануємо завершити на півроку раніше. Бескидський тунель повинен бути відкритий 25 травня 2018 року”, – розповів виконувач обов’язків голови правління УЗ Євген Кравцов, інформує hromadske.ua.
Будівництво нового двоколійного Бескидського тунелю розпочали 29 жовтня 2013 року. Його спорудження триває на гірському перевалі в Карпатах, на перегоні Бескид – Скотарське.
Для України Бескидський тунель має стратегічне значення, оскільки цим маршрутом перевозять вантажі до західного кордону країни, а також понад 60% транзитних вантажів у напрямку Західної та Центральної Європи.
Відкриття тунелю дозволить прискорити швидкість потягів з 15-40 до 60-70 км/год. А пропускна здатність підвищиться із 47 до 100 пар поїздів на добу.
У жовтні минулого року було завершене будівництво тунелю і почалися роботи з облаштування залізничної інфраструктури на підходах до нього та в самому тунелі. Наявний одноколійний Бескидський тунель збудований 1886 року.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.2547 / 4.34MB / SQL:{query_count}