Фортеця Тустань у віртуальній реальності

Безкоштовний мобільний додаток доступний лише на місці історичної пам’ятки

фото: wikimedia.org
Українська ІТ-компанія SoftServe розробила мобільний додаток Tustan AR, завдяки якому за допомоги віртуальної реальності можна побачити, який вигляд мала фортеця у IX – XVI століттях. 
Для створення додатку віртуальної реальності, над яким працювали майже рік, фахівці R&D-відділу ІТ-компанії використовували фотограмметричну реконструкцію дерев’яної середньовічної фортеці, 3D-моделювання, фактичні виміри на місці за допомоги дрона та консультувалися з істориками і краєзнавцями, інформує tvoemisto.tv.
Зі слів розробників, у результаті вдалося графічно відновити вигляд середньовічної фортеці та скель із точністю до сантиметра.
“Проект був цікавим для нас не тільки в технологічному, але й у ідейному плані: ми вирішили розробити рішення, яке можна буде в подальшому використовувати для реконструкції й інших історичних пам’яток в Україні”, – розповів R&D директор Василь Милько. Безкоштовна мобільна аплікація доступна в режимі реального часу для IOS та Android на місці перебування історичної пам’ятки. Моделі та код виклали у відкритий доступ.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
2.1117 / 4.34MB / SQL:{query_count}