Рейтинг кращих із кращих

Три львівські виші увійшли до ТОП-10 найкращих університетів України

фото: ucu.edu.ua
Одразу три вищі навчальні заклади Львова потрапили до рейтингу найкращих університетів України за результатами середнього бала ЗНО вступників. Рейтинг вишів – спільний проект Радіо Свобода та Texty.org.ua.
Відтак на першому місці опинився Український католицький університет із найвищим показником медіани ЗНО серед вступників. Середній показник ЗНО студентів УКУ вищий за середній показник по всій країні. До слова, порівняно з попереднім рейтингом, який укладали 2011 року, університет піднявся на 34 позиції.
П’яту позицію посів Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького, що порівняно з попередніми показниками за середнім балом ЗНО на чотири позиції нижче, інформує tvoemisto.tv.
На сьомому місці – Львівський національний університет імені Івана Франка. Виш піднявся у рейтингу одразу на дві позиції.
Окрім середньої медіани ЗНО, в рейтингу фахівці враховували кількість заяв на одне місце, кількість зарахованих, вартість навчання та професіоналізм викладачів. Дослідження розробляли на основі даних інформаційної системи “Конкурс” та порталу OSVITA.UA.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.3188 / 4.35MB / SQL:{query_count}