Львів та Одесу з’єднають надшвидкою колією

Потяг долатиме відстань між кінцевими пунктами за дві години, а ціна квитка може становити 500-700 гривень

Одесу, Київ і Львів планують з’єднати надшвидкою євроколією. Відповідну техніко-економічну документацію Україні допоможе розробити італійська компанія Italferr, що має досвід роботи у своєму секторі понад 30 років. Запровадження високошвидкісного залізничного руху в Україні є проектом державного значення, повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури України.
“Досягненнями Italferr є значні інфраструктурні проекти для звичайного і високошвидкісного залізничного сектору як у Італії, так і в інших країнах. Надважливо, що зміни в Україні ми розпочинаємо за підтримки провідної європейської компанії. Це мегапроект, реалізація якого не тільки змінить залізничний сектор, а й позитивно позначиться на економічному стані низки регіонів, значно розширить потужності наявних сфер виробництва і запустить нові”, – сказав міністр інфраструктури України Володимир Омелян.
Торік наприкінці листопада він оцінив, що швидкісна залізниця Київ – Одеса може обійтися в мільярд доларів. Відстань між кінцевими точками маршруту потяг долатиме за дві години, а ціна квитка, з його слів, може становити 500-700 гривень.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.2094 / 4.34MB / SQL:{query_count}