Атракція на мільйони

Будівництво канатної дороги до Високого Замку таки не міф – добро дали міські депутати. Потенційний інвестор повинен обрати, де саме буде нижня станція дороги

фото: прес-служба ЛМР
У Львівській міськраді серйозно сприймають ідею з будівництва канатної дороги, і розглядають її не лише як атракцію для туристів, а й як нове транспортне рішення. Як писала “Львівська Пошта” у січні 2017-го, у матеріалі “Канатна дорога до Високого замку: міф чи реальність?”, канатні дороги можуть перевозити до 10 тисяч осіб на годину, а у багатьох містах це частина електротранспорту.
25 січня під час сесії Львівської міської ради депутати затвердили детальний план території для будівництва такої дороги. Вона має з’явитися між вулицями  Кривоноса, Опришківською, залізничною колією, Хмельницького, Пильникарською, Ужгородською, Замковою, Пішою, Насипною, Підвальною, Винниченка, де планують облаштувати Меморіальний комплекс Небесної Сотні та збудувати канатне сполучення на Високий Замок.
Розробкою проекту займається архітектурна компанія “Укрдизайнгруп”.
Попередньо проект детального плану території поблизу парку “Високий Замок” передбачав п’ять варіантів для створення першої нижньої станції канатної дороги, інформує zaxid.net.
Перший варіант передбачав облаштування станції на вул. Замковій (поблизу школи-гімназії “Галицька”) на схилі північної частини Губернаторських валів. У другому варіанті йшлося, що станція розташовуватиметься на місці спортивного майданчика на Губернаторських валах з південної сторони від вул. Кривоноса. У третьому – станція мала би бути на вул. Насипній, поблизу головного управління ДСНС у Львівській області. Четвертий варіант передбачає станцію на площі Данила Галицького. А п’ятий – в південній частині площі Старий Ринок.
“Потенційні інвестори розглядатимуть ці варіанти. Кожен виробник канатних доріг має свою технологію будівництва. Точно сказати, який варіант оберуть для першої станції ще не можна. Але скажу, які варіанти вже точно відкинули. Йдеться про четвертий варіант – площу Данила Галицького. Також не вірю у версію від львівських реставраторів щодо розміщення станції на площі Старий Ринок. Не вірю у неї, бо за задумом, канатна дорога мала би проходити над житловими будинками, що є неможливим”, – пояснив “Львівській Пошті” Юліан Чаплінський, головний архітектор Львова.
З його слів, далі, коли буде потенційний інвестор, він зможе обрати траєкторію, якою проходитиме канатна дорога.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.1735 / 4.35MB / SQL:{query_count}