Увіковічити Героїв Майдану

У мерії обіцяють навесні розпочати роботи з облаштування простору пам’яті Героїв Небесної Сотні на Губернаторських валах

Візуалізації проекту-переможця простору пам’яті Героїв Небесної Сотні (2). Автори: Андрій Лесюк, Марія Яструбчак, Христина Пундак.
У Львові невдовзі розпочнуть роботи з облаштування громадського простору пам’яті Героїв Небесної Сотні на Губернаторських валах (вул. Кривоноса). Зі слів заступника директора ЛКП “Зелений Львів” Андрія Шульського, після того, як на сесії Львівської міської ради 25 січня затвердили детальний план території для будівництва Меморіалу Небесній Сотні, почнуть розробляти проектно-кошторисну документацію (ПКД).
“Думаю, орієнтовно за місяць ми повинні напрацювати ПКД. Після чого цей проект піде на експертизу. А вже після затвердження вироблятимемо дозвіл на початок будівництва і починатимемо реалізацію проекту”, – зазначив “Львівській Пошті” Андрій Шульський.
Наразі з бюджету міста Львова на цей проект виділено 15 млн гривень. Про кінцеву суму співрозмовники “Львівської Пошти” ще не говорять, як і про кінцеві дати закінчення робіт. Та кажуть, що можливо до фінансування долучиться і Львівська ОДА.

За основу реалізації простору пам’яті Героїв Небесної Сотні візьмуть проект-переможець авторського колективу Андрія Лесюка, Марії Яструбчак та Христини Пундак, які отримали перше місце у конкурсі, що оголошували ще у 2016-ому в міськраді.
Тоді, як писала “Львівська Пошта”, учасники авторського колективу розповідали, що на створення проекту пішло півтора місяця. Проект має бути виготовлений зі сталі кортен, яка, за словами переможців, гармонійно вписується в навколишнє середовище. Основними у задумі є людина і природа.
“Особливістю нашої роботи є її форма. Перше – це міст, на якому будуть вирізьблені імена Героїв Небесної Сотні. У дощову погоду краплі дощу протікатимуть через імена, що символізуватиме вічний плач за нашими Героями. У сонячну погоду імена проектуватимуться на стіну, що символізуватиме світле майбутнє, до якого прагнули Герої. Також за нашим проектом передбачено формування площі, яка нагадуватиме рану, та символізуватиме вічну рану в історії нашої держави і наших серцях”, – розповідала раніше Христина Пундак, одна з авторів роботи-переможниці.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
2.4346 / 4.35MB / SQL:{query_count}