Грипуємо менше

На Львівщині поменшало хворих на грип. Підвищення рівня захворюваності очікується з кінця січня – відтоді, як учні та студенти повернуться до навчання

За перший тиждень нового 2018 року на грип та ГРВІ у Львівській області захворіло 7 тисяч 585 осіб, що на 1 тисячу 279 випадків менше, ніж за попередній тиждень. Інтенсивний показник захворюваності становить 301,1 при епідемічному порозі 454,78.
Зі слів епідеміолога відділення організації епіддосліджень Львівського обласного лабораторного центру МОЗ України Любомири Бойко, поменшало хворих на грип та ГРВІ і в самому Львові. За цей же період захворіло 2 тисячі 890 осіб, натомість за попередній було приблизно на 200 випадків більше.
“Захворіли переважно діти до 17 років, проте перевищення епідемічних порогів не зареєстровано в жодній віковій групі, – запевняє епідеміолог. – Загалом упродовж першого тижня січня з діагнозом ГРВІ у інфекційні стаціонари області госпіталізували 154 особи, з них 114 – діти”.
Як каже Любомира Бойко, найімовірніше, епідемії грипу цього року не буде, а ось підвищення рівня захворюваності варто чекати уже наприкінці січня – на початку лютого. “Зараз всі учні та студенти перебувають на канікулах. У другій половині січня навчання відновиться, тому цілком можливе зростання захворюваності на грип та ГРВІ. Крім того, рівень захворюваності залежатиме від погодних умов”, – веде далі епідеміолог.
Любомира Бойко наголосила, що поки захворюваність на грип та ГРВІ перебуває на низькому рівні, ще не пізно вакцинуватися! Нагадаємо, що в Україні пройшли перереєстрацію вакцини проти грипу: “Інфлувак” (виробник – Нідерланди), “Інфлуензе Ваксин” (Китай), “Джісі ФЛЮ” (Корея) і “Ваксігрип” (Франція). Станом на 5 січня цього року на Львівщині щеплення проти грипу отримали 3 тисячі 845 осіб, у тому числі з групи ризику 3 тисячі 403 особи.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6495 / 4.06MB / SQL:{query_count}