«Я щаслива! Це один із концертів, які додають сили»

У Львові та Тернополі з аншлагами відбулися три неймовірно теплі та святкові «Різдвяні вечори» з колядками талановитої співачки Оксани Мухи

фото: Зоряна та Василь Владики (15)
Два аншлаги у Львівській опері 8 січня, на Марії, згодом аншлаг 9 січня, на Степана, у драматичному театрі в Тернополі – все це емоційно теплий «Різдвяний вечір» співачки Оксани Мухи, команди музикантів і гурту колядників із хорової капели «Дударик», на який прийшли цілими родинами. 12 січня співачка з командою їде з аналогічним концертом у Дрогобич.
Це була різдвяна енергетика добра і любові, атмосфера тепла, затишку і гарного настрою. І львівський, і тернопільський глядач щиро дякує співачці та команді за таку магію у час різдвяних свят! Наколядувалися всі разом досхочу!
А як було гарно у Львівській опері, коли зал разом заколядував – по-сімейному. «Коли концерт офіційно завершився, Оксана Муха і хор «Дударик» разом із музикантами повернулись на сцену і заколядували «Нова радість стала» без музичного супроводу. Допомагали їм у цьому глядачі, які не поспішали залишати зал. Дякуємо вам за позитивні емоції!», – написав згодом на своїй сторінці у мережі Фейсбук Юрко Патер – батько п’ятирічного Олеся Патера, якому у Львові збирають гроші на лікування за кордоном. «Це був не концерт! Це була казка! Бо наша Оксанка завжди справжня! Хай ця казка подарує диво маленькому Олесю!» – акцентує мисткиня Роксоляна Шимчук.
Під час концерту у Львівській опері я щиро відчула, що кожен слухач любить мою творчість. Відчула цю енергетику любові, тепла і добра. Це таке щастя для мене
На різдвяну коляду до Оксани Мухи у Львівську оперу прийшли ті, що щиро люблять її творчість, захоплюються її талантом та унікальним голосом, цінують її за щирість і справжність.

«Дякуємо за тепло, затишок, відчуття свята і справжнього різдвяного дива! Це неймовірні відчуття, коли твої діти із захопленням підтанцьовують і колядують у залі разом із Оксаною Мухою! Коли вони ростуть і сприймають ту пісню і коляду, на яких росли ми самі... Не пропускаємо жодного концерту! Дякуємо і чекаємо нових зустрічей!» – ділиться враженнями від концерту Ірина Ярема.
«Побувала на надзвичайно теплому, світлому і домашньому концерті Оксани Мухи! Від її концертів я справді кайфую. Така маленька і тендітна, а має такий потужний голос, що може переспівати всіх. Її репертуар знаю напам’ять. Її енергетика настільки заряджає, що не любити Оксанку неможливо. Так ощасливлювати людей і дарувати позитив одним співом – то треба вміти», – такі враження від «Різдвяного вечора» у Христини Процишин.
Безпосередньо Оксана Муха щаслива, її батьки, які завжди на концертах доньки, також. Звісно, традиційно і син Данилко був на концерті в залі опери. Як він гарно підспівував, а згодом ще й вийшов на сцену Львівської опери і привітав дорогу мамусю квітами.
«Все те, що я хотіла і планувала, мені вдалося. І вдалося дуже гарно. Я така щаслива! Дуже щаслива! «Різдвяний вечір» – це один із тих концертів, які додають мені дуже багато сили. Це такий адреналін, – зазначила у розмові з «Львівською Поштою» співачка Оксана Муха. – На концерті у Львівській опері 8 січня панувала енергетика тепла і любові. На «Різдвяний вечір» прийшли ті люди, які, можна сказати, з моєї планети. Це так підбадьорює. Прийшли справжні й щирі українці, за що їм дякую. Як то було гарно, що глядачі у Львівську оперу – і дорослі, і діти – прийшли у вишиванках. А як гарно всі разом колядували».
На «Різдвяний вечір» прийшли справжні й щирі українці, за що їм дякую
Зі слів співачки, вона радіє, що у Львівську оперу прийшли й ті, що ніколи не були на її концертах. Оксана навіть запитала під час концерту в опері: «А хто на моєму концерті вперше? Підніміть, будь ласка, руки…». І такі були.

«Новий слухач тішить, а це значить, що мій слухач прибуває й прибуває… Файно ж. Я зараз відчуваю, що настав час. Нарешті настав час. Багато років праці минуло недаремно. Треба бути достойним, аби до тебе прийшли люди, аби було два повні зали Львівської опери. Час настав! Під час концерту у Львівській опері я щиро відчула, що кожен слухач любить мою творчість. Відчула цю енергетику любові, тепла і добра. Це таке щастя для мене. Дякую, мої дорогі слухачі! Дякую за вечір у Опері – було радісно і так натхненно! Нас було так багато, і ми були такі єдині – в коляді, в думках, у настрої!» –  акцентує «Львівській Пошті» виконавиця.
«Це був особливий вечір в часі Різдва... Як чудово було з вами колядувати!
Мені неймовірно приємно бачити повні зали. Тішуся, як дитя, що маю таку сильну підтримку від вас! А скільки діток! Як це чудово, що ви прищеплюєте їм любов до коляди, до української пісні. Дякую вам, любі, за тепло та затишок, які несете зі своїх домівок до мого серця.  Люблю вас і ціную!», – написала на своїй сторінці у соцмережі Facebook Оксана Муха.
«По-мистецьки «Різдвяний вечір» у Львівській опері Оксани Мухи оцінюю на відмінно! Духовна енергетика від Оксани та виконавців на сцені була дуже високої проби, дуже чиста та щира. Ця енергетика була відверта, радісна і святкова. Все вдалося, і це добре, – каже «Львівській Пошті» директор хорової капели «Дударик» Дмитро Кацал. – Енергетика свята передалася сповна від виконавців залу. Оперна сцена і оперний зал є добрими для проведення такого різдвяного вечора».
Зі слів Дмитра Кацала, коляди на «Різдвяний вечір» вони спільно з Оксаною добирали впродовж тривалого часу. «І ось на «Різдвяний вечір» їх час настав. Частина з них – нові, частина – вже відомі», – розповідає Дмитро Кацал.
Щиро тішуся, що під час концерту були волонтери зі скриньками, і всі охочі змогли фінансово долучитися до підтримки Олеся Патера
«Хлопці з «Дударика» на Різдво працювали. Бо для доброго соліста Різдво Христове – добра нагода поколядувати. Тож аби не дармувати, гурт колядників із хорової капели «Дударик» славив народження Божого Сина на «Різдвяному вечорі» з Оксаною Мухою. У приємному товаристві талановитих і щирих виконавців швидко збігає час. Принагідно запрошуємо слухача на «Різдвяний концерт» від «Дударика» і друзів уже 19 і 20 січня! Буде 80 відсотків святкових прем’єр і 100 відсотків святкового настрою», – додає Дмитро Кацал.
Своєю чергою, співрозмовник акцентує, що помолодшала аудиторія співачки. «Це приємно. На Оксану Муху тепер приходять і 25 – 35-річні. Це надзвичайно приємно», – додає він. І водночас зазначає: шкода, що не змогли вмістити усіх охочих побувати на «Різдвяному вечорі». Був великий попит, і це тішить!» – каже він.
По-мистецьки «Різдвяний вечір» в опері оцінюю на відмінно! Духовна енергетика від Оксани та виконавців на сцені була дуже високої проби, дуже чиста та щира
Варто зазначити, що у святковий вечір під час концерту у Львівській  опері в Оксани був дуже гарний образ: красива свитка від майстрині Оксани Сокіл, вишукана біла сукня від дизайнера Лесі Семі. І вже традиційно – прикраси від майстрині Роксоляни Шимчук.

Дуже теплий прийом глядачів Оксана Муха мала й у Тернополі. 9 січня відбувся її концерт у тамтешньому драматичному театрі. Як і львівський глядач, тернопільський наколядувався сповна! То був третій Оксанин аншлаг! Справжня радість і щастя для творчої особистості.
У квітні 2018-го легендарній співачці українського походження Квітці Цісик виповнилося б 65 років. Саме на то час Оксана Муха спільно з Дмитром Кацалом готують їй концерт-присвяту. Найімовірніше, він відбудеться у театрі імені Марії Заньковецької. Планується, що будуть два концерти. Докладніше про майбутній захід «Львівська Пошта» обов’язково напише.

Як уже писала «Львівська Пошта», Львів об’єднався заради майбутнього життєрадісного Олеся Патера. У п’ятирічного львів’янина рідкісна хвороба судин головного мозку – моя-моя. На операцію за кордоном потрібно 130 тисяч доларів. Зокрема, гроші збирали під час мюзиклу «Пригода Святого Миколая», який показували у Львівській філармонії та в Культурно-освітньому центрі ім. О. Довженка. Стояли скриньки, в які кожен охочий допомогти сім’ї зміг вкинути гроші. Зі слів директора хорової капели «Дударик» Дмитра Кацала, триває благодійний марафон «Подаруй Олесю життя», закликаючи всіх небайдужих артистів і музикантів об’єднатися задля порятунку п’ятирічного хлопчика. До збору коштів на лікування Олеся долучилися «Піккардійська терція», «Дударик», скрипаль Олександр Божик і 8 січня співачка Оксана Муха.
«Коли бачиш перед собою такого щирого й усміхненого хлопчика, як Олесь Патер, з якою добротою, теплотою і любов’ю ця дитина просить про допомогу, то як нам усім не допомогти?! Звісно, конче потрібно допомогти! Сьогодні в кожної людини є якісь проблеми, але насправді проблеми можна вирішити, і вони минають. Якщо люди будуть зосереджені лише на своїх проблемах, то перестануть бачити все те добре, що є навколо, те, що Господь їм дає, зокрема, людей, яких посилає. Ця дитина так потребує нашої з вами підтримки! – сказала в одному з матеріалів нашому виданню Оксана Муха.
Оксано, Божої тобі ласки, добра і нових аншлагів. Твоє добре і чуйне серце – це така сила! Твої колядки – це і різдвяне диво для неймовірно світлого хлопчика п’ятирічного Олеся Патера. «Щиро тішуся, що під час концерту були волонтери зі скриньками, і всі охочі змогли фінансово долучитися до підтримки Олеся Патера. Дякую, вам дорогі львів’яни!» – резюмує Оксана Муха.
Охочі допомогти Олесеві Патеру можуть переказувати гроші на картку Приватбанку 4731219108560271. Патер Анастасія Романівна (мама Олеся).Богдан Тихолоз, директор Львівського національного літературно-меморіального музею І. Франка, доцент кафедри теорії і практики журналістики ЛНУ ім. І. Франка, кандидат філологічних наук:
– «Різдвяний вечір» Оксани Мухи у Львівській опері був дуже гарний! Аншлаг – це показник того, що співачка є затребуваною у Львові, що її люблять. Для багатьох українські коляди звучать її голосом. Любов до творчості Оксани Мухи почалася від «Зоре моя вечірняя, зійди над горою» у її виконанні під «Місячну сонату» Бетховена. Це насправді унікальне поєднання класичної музичної спадщини і нашої української. У цьому є певна формула успіху Оксани Мухи. З одного боку, це висока класична академічна школа, а з другого – органічне відчуття свого рідного, національного. Для мене Оксана Муха – довершений зразок поєднання світової та української культур. І все це помножене на особистісний шарм, на м’яку, ніжну, жіночну харизму. Це поєднання різних граней в одній особі творить те, що я називаю феноменом Оксани Мухи. Мені особисто не дуже подобається, що на наших сучасників наклеюють етикетки і з кимось їх порівнюють... Її порівнюють із Квіткою Цісик, з Ніною Матвієнко… Можемо чітко сказати: в українській культурі є самостійне ім’я – співачка Оксана Муха! І не треба казати, що це друга Квітка Цісик! Це Оксана Муха! Маємо цінувати людей за неповторність. І Оксана саме така. Її любить вся наша родина. Для мене важливим критерієм є те, що подобається моїм дітям. Бо дітей не надуриш – вони люблять щирість. У машині завжди щось звучить, зокрема у різдвяному часі – колядки в Оксаниному виконанні. Якщо мої діти підспівують, тішаться, це значить, що цей спів є справжній, щирий! Одного разу ми були з Оксаною Мухою на ефірі. Тоді разом зі мною була і моя донька Софійка. Як гарно Оксана спілкується з дітьми – мило, тепло! Донька прийшла додому і каже: «Тату, я склала віршик про пані Муху: пані Муха не літає, бо вона крилець не має». Цілий вечір ходила і це говорила… Моїй дитині Оксана запам’яталася. Софійка має велику симпатію до неї. Це ж так гарно! А от я собі думаю: з одного боку, пані Муха не літає, а з другого – літає, гарно співає і всіх нас своїм прекрасним співом підносить на небеса. Оксана дарує нам, слухачам, колосальний заряд емоцій та енергії. І це важливо для всіх тих, що приходять на Оксанині концерти. Вона показує, що сучасна українська культура може бути і модерна, і органічно вписана у європейський, світовий контекст. Думаю, зараз ще не межа для її таланту та популярності. Це лише початок. Зичу, аби все в Оксани Мухи складалося щонайкраще! Наша родина її любить, цінує, шанує і чекає на її концерти.
Зоряна Владика, фотограф:
– Щиро тішуся, що було два аншлаги Оксани Мухи у Львівській опері! На концерт прийшли ті, що щиро люблять її творчість. Глядачі так гарно разом із нею колядували! Люди після концерту були такі щасливі! Це так гарно. Сила та енергетика Оксани Мухи в тому, що вона несе людям тепло, добро і любов до української музики. Вона молодець, бо популяризує українську пісню і музику. Також важливо, що співає наживо, викладається на всі сто. Оксана справжня і щира. Коли вона виходить на сцену, то є сама собою, поводиться природно. Мені, як фотографу, цікаво спостерігати за природною поведінкою людей. Немає такого, що зараз вона одна, а як виходить на сцену – зовсім інша. Вона не змінюється, бо завжди щира. Саме за це її люблять слухачі. В житті Оксана – хороша людина. На сцені ми бачимо її справжню. Як гарно, коли вона і в житті, і на сцені розповідає випадок із життя. Їй віриш, бо сказано це щиро. Оксана ділиться з іншими своїми емоціями, як магніт притягує до себе щораз більше людей. Знаю її як дуже добру, ніжну і чуттєву людину. Зичу Оксані ще більше концертів і аншлагів!
Уляна Грига, керівник салону краси «Gloss», стиліст-перукар-візажист:
– «Різдвяний вечір» – це були два надзвичайно потужні душевні концерти у Львівській опері! Була по-сімейному тепла і святкова атмосфера. Глядачі прийшли цілими родинами, було багато діточок. Оксана зібрала два аншлаги. Енергетика на концертах надзвичайна. Глядачі Оксану Муху обожнюють і люблять. У неї достойна інтелігентна публіка. Оксана дуже щира і добра людина. Вона завжди виходить на сцену до свого глядача як до своєї родини. Завжди дуже хвилюється за кожну пісню, за кожний акорд. Оксана Муха – це фанат автентичної української самобутності. Своїм справжнім унікальним голосом їй вдається передати як радість, так і смуток, вона зачіпає ті глибокі почуття, які ми часто ховаєм десь далеко в душі. Це те, за що її люблять. Бажаю Оксані в цьому році нових гарних пісень, гарного відео і щоб завжди за плечима були надійний тил і підтримка.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9527 / 4.24MB / SQL:{query_count}