Боржникам непереливки

Із невиплатами повністю розрахувалися у Мостиському районі та місті Моршині

Із невиплатами повністю розрахувалися у Мостиському районі та місті Моршині

На 13,1 мільйона гривень упродовж квітня зменшилася заборгованість із виплати заробітної плати працівникам Львівщини. Такими є статистичні дані станом на 23 квітня. Загалом наш регіон посідає четверте місце в Україні за темпами погашення заборгованості із виплати зарплатні.

Як зазначали вчора у Львів­ській ОДА під час селекторної наради з районами стосовно заборгованих виплат, на 1 квітня борг із зарплати в області становив 75,8 млн грн на 508 підприємствах. Уже на 23 квітня ця заборгованість зменшилась до 62,7 млн грн.

Як повідомив "Пошту" заступник губернатора Львів­щини з питань соціальної по­літики, охорони здоров'я та підприємництва Ярослав Кашуба, сьогодні найбільшими боржниками є підприємства у Львові та Червонограді, а та­кож у Сокальському районі. Без­посередньо в обласному центрі зосереджені підприємства, де проблема не лише у менеджменті, але й у фінансуванні з відповідних профіль­них міністерств та відомств. У Червонограді та на Сокальщині загалом боргують шахти.

За словами Я. Кашуби, у списку найбільших боржників й надалі залишаються ТзОВ "Львівські автобусні заводи", Львівський науково-дослідний радіотехнічний інститут (3,8 млн грн) та підприємство "Полярон" (2,2 млн грн), Львівські авіалінії - 1,6 млн грн. Також у цьому списку Західноукраїнська геофізична роз­відувальна експедиція державного геофізичного підпри­ємства "Укргеофізика" (1774,9 тис. грн), ВАТ "Новороздільський завод складних мінеральних добрив" (1723,2 тис. грн), "Львівсь­кі авіалінії" (1632,2 тис. грн), ДП "Угерський спиртовий завод" (1328,3 тис. грн), ЗАТ "Автонавантажувач" (1200,0 тис. грн),  ВАТ "Іскра" (1008,9 тис. грн).

 "Натомість у Мостиському районі та м. Моршині пов­ністю погашено борги з виплати зарплати", - зазначає посадовець.

Наради "на килимку" з директорами заводів-боржників у будинку на Винниченка практикуватимуть й надалі, адже ефект вони дають неабиякий. Заступник керманича Львівщини поінформував "Пошту", що після завершення наради дав доручення готувати окремий лист до прокурора області, аби прокуратура зайнялася підприємствами-боржниками.

Окрім цього, співрозмовник повідомив "Пошту", що на початку травня проведе селекторну нараду щодо стану без­робіт­тя (як-от виплат із безробіття) та створення нових робочих місць у регіоні.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.1326 / 4.35MB / SQL:{query_count}