Ще на крок ближче до мети…

До збору коштів на лікування п’ятирічного львів’янина Олеся Патера долучилися “Піккардійська Терція” та “Дударик”. На черзі – скрипаль Олександр Божик та співачка Оксана Муха

Шість вистав, повні аншлаги, безліч дитячих усмішок і благодійна справа на підтримку життя п’ятирічного Олеся Патера. Упродовж чотирьох днів – 16, 17, 18 та 19 грудня – у Львівській філармонії та в Культурно-освітньому центрі ім. О. Довженка відбувся показ мюзиклу “Пригода Святого Миколая”. Під час вистави, яку для маленьких львів’ян підготувала хорова капела “Дударик” у супроводі естрадно-симфонічного оркестру Rock Orshestra та за участі солістів Оксани Мухи, Тараса Різняка та В’ячeслава Сінчука, стояли скриньки, в які кожен охочий допомогти сім’ї міг вкинути гроші.
Скільки саме вдалося зібрати коштів під час концертів, наразі невідомо, суму іще підраховуватимуть, проте, зі слів і організаторів благодійного марафону, і батьків Олеся, знайшлося чимало людей, які готові були пожертвувати кошти на порятунок та лікування маленького львів’янина.
Як розповіла “Львівській Пошті” волонтер і організатор марафону Ілона Ельтек, фінансово Олесю Патеру допомагають різні люди. “Крім того, що ми збираємо кошти під час різних концертів, допомога надходить і з-за кордону. Зокрема, чималі суми перераховують колишні співаки капели “Дударик”. Під час концерту “Піккардійської Терції”, який вони провели на початку грудня, вдалося зібрати 35 472 гривні. Досить щедрими люди були і під час останніх концертів, – зазначає Ілона Ельтек. – Загалом, станом на початок цього тижня нам уже вдалося зібрали 33 255 доларів. Наразі бракує ще 96 745 доларів”.
Зі слів директора хорової капели “Дударик” Дмитра Кацала, цьогорічні вистави “Пригоди Святого Миколая” мали надзвичайний успіх. “Для будь-якого артиста аншлаги – це певний показник. А для діток з “Дударика” це ще й велика мотивація. Ми дуже тішимося, що усім дітям ця вистава сподобалася, – каже Дмитро Кацал. – Вдалося також зробити добру справу. До акції на підтримку життя Олеся Патера долучилося дуже багато людей. Мабуть, вони чули з перших вуст про проблему і розуміли, що це не підстава і не обман, а правдива інформація”.
Нагадаємо, естафету зі збору коштів уже передали вокальній формації “Піккардійська Терція” (її концерт уже відбувся), скрипалю Олександрові Божику, концерт якого відбудеться 2 січня в Оперному театрі та співачці Оксані Мусі, яка виступатиме 8 січня також в Оперному театрі. Паралельно до цього марафону приєдналися “НАОНІ Оркестра”, який недавно гастролював у Львові. У планах – долучити ще й Тараса Чубая, який разом із хоровою капелою “Дударик” виступатиме 9 січня.
Надзвичайно вдячна за підтримку і мати Олеся Анастасія Патер. “Зараз Олесь почувається нормально, але змушений постійно перебувати на підтримуючому лікуванні, бо є ризик виникнення наступних інсультів. 19 грудня ми ризикнули з ним піти на гучну виставу “Пригоди Святого Миколая”, дуже переживали, як він реагуватиме на звук і світло. На щастя, все пройшло добре, він навіть кілька разів розчулювався, особливо на ліричних піснях. Найбільше Олесь чекав на прихід Святого Миколая”, – зазначила жінка.
Особливий подарунок для хлопця зробили львівські поліцейські. Одразу після концерту кілька патрульних приїхали привітати Олеся зі святом та  зробити йому подарунки. “Вони дізнались про нас із соцмереж і вирішили підтримати таким чином. Олесь вперше керував справжньою поліцейською машиною. Його радості не було меж”, – додала Анастасія Патер.
Охочі допомогти Олесеві Патеру можуть переказувати гроші на картку Приватбанку 4731219108560271, Патер Анастасія Романівна (мама Олеся).
05.01.2018 15:02
E-Jay Eugeniya

В когось були труднощі з переказом грошей на рахунок матері в приват банку ?


Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7734 / 4.48MB / SQL:{query_count}