Проїхатись єдиним в Україні

Президент у Львові ознайомився із першим електробусом “Електрон”

Під час робочої поїздки на Львівщину Президент ознайомився із продукцією підприємства ПрАТ “Концерн Електрон”, який виробляє електробуси. Петро Порошенко проїхався містом першим в Україні електробусом “Електрон”, а також поспілкувався з львів’янами.
Електробус “Електрон” моделі Е19101 – сучасний екологічний транспорт нового покоління, розрахований для комфортного перевезення до 100 пасажирів. Електробус сконструйований із низькою підлогою і для осіб з обмеженими можливостями в ньому передбачено відкидний пандус та місце в салоні, обладнане ременями безпеки. Пневматична підвіска електробуса має функцію “кнілінг” – зниження кліренсу електробуса для зручності посадки пасажирів.
Електробус успішно експлуатується у Львові на регулярному маршруті з червня 2016-го та відмінно зарекомендував себе безперебійною роботою в зимовий період. Як інформує прес-служба мерії, зазвичай електробус курсує на тролейбусному маршруті №9: Університет – Аеропорт. Щодня працює з 06.10 до 20.00 на одному заряді. Як повідомили в ЛКП “Львівелектротранс”, на одному заряді електробус по місту може проїхати 160 км. Заряджається до повної батареї 8 годин. “Це єдиний електробус, який їздить в Україні. Їздить у пробному режимі”, – повідомили в ЛКП “Львівелектротранс”.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9296 / 4.34MB / SQL:{query_count}