Проїзд у маршрутці – 5 грн

У Львівській міській раді відбулась нарада з перевізниками, які забезпечують сферу пасажирських перевезень у Львові

фото: Олег Огородник
Під час наради Сергій Бабак, заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства, повідомив, що сьогодні подані документи в Антимонопольний комітет щодо коригування тарифу на проїзд. Львівська міська рада готова погодитися на компромісну ціну – не вище 5 грн, інформує прес-служба ЛМР.
Під час зустрічі Олег Партика, в.о. начальника управління транспорту, повідомив, що близько 20-30% GPS-трекерів не працюють коректно. До прикладу, за даними моніторингу, який провели працівники управління, 28 листопада зранку на маршрутах у місті працювало 528 автобусів, водночас дані GPS-трекерів показували значно меншу кількість. Відтак перевізникам вчергове доручили відновити роботу GPS-трекерів та найближчим часом провести заміну зношених елементів.
Також Львівська міська рада підтримує ініціативу щодо проведення фахового дослідження пасажиропотоку незалежною експертною фірмою. Сергій Бабак наголосив, що перевізники зобов’язані стовідсотково забезпечити виконання перших та останніх рейсів, адже на “гарячій лінії міста” є чимало звернень мешканців на роботу маршрутів власне в ранковий та вечірній час.
Сергій Бабак зазначив, що документи вже подані в Антимонопольний комітет щодо коригування тарифу на проїзд. Після розгляду, рішення буде винесено на засідання виконавчого комітету. Однак місто не погоджується на коригування вище 5 грн. “Але обов’язково має бути покращення якості послуг”, – додав Сергій Бабак.
“Наради з перевізниками проходимо регулярно і відпрацьовуємо усі проблемні моменти. Зараз маємо здорожчання усіх складових тарифу на проїзд: пального, запчастин, техніки на ін. Тому зараз Антимонопольний комітет перевіряє порядок підготовки документів щодо коригування тарифу і приведення його до економічно обґрунтованого. Ми чекаємо на його рішення, після чого будемо виносити це питання на розгляд виконавчого комітету. Хочу наголосити, що проблеми в галузі перевезення накопичувалися протягом останніх років, коли держава перестала відшкодовувати перевізникам витрати за пільгове перевезення. Фінансові проблеми, які роками не вирішувалися на державному рівні, призводять до критичного стану речей, який маємо зараз. Підтвердженням цьому є те, що усі міста України починають піднімати тариф на перевезення”, – наголосив Сергій Бабак. Нагадаємо, компроміс щодо тарифу на проїзд, на який може погодитись мерія, – це 5 грн; перевізники натомість вимагають більше 7 грн.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7903 / 4.35MB / SQL:{query_count}