Гайда садити дерева!

Активних та небайдужих львів’ян запрошують долучитися до озеленення міста

Львів’ян запрошують долучитися 18 листопада до озеленення міста. Нові насадження мають з’явитися на проспекті Чорновола, вулиці Шота Руставелі та площі Маланюка. Про це повідомив співробітник ЛКП «Інститут просторового розвитку» Олександр Шутюк, закликавши всіх охочих приєднуватися до ініціативи.
“Пропоную починати о 10:30 на Чорновола, 45 біля поламаної берези, потім там же неподалік замінимо зламаний платан і після цього переїдемо на Руставелі і наостанок – на Маланюка. Орієнтовний графік (про відхилення від нього буду писати в процесі): 10.30 год. – заміна берези, Чорновола, 45, 11.30 год. – заміна платана теж на Чорновола, 13.00 год. – заміна платана на Руставелі, 14.30 год. – заміна дуба на Маланюка”, – пише у своєму Facebook Олександр Шутюк.
Нагадаємо, минулої суботи на Сихові біля кінотеатру імені Довженка висадили нові дерева. Гроші на них збирали на спільнокошті. Окрім цієї території, до кінця року запланували відновити зелені об’єкти у сквері на площах Маланюка, Петрушевича, на вулиці Шота Руставелі та на проспекті Чорновола.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7521 / 4.05MB / SQL:{query_count}