У Львові відклали питання про охоронців у школах

Керівництво міста хоче з’ясувати, що доцільніше: вводити у штат шкіл охоронців чи укладати угоди з охоронними фірмами

На засіданні міськвиконкому виникла дискусія з приводу того, чи варто бюджетним коштом вводити у школах міста посади охоронців. З такою пропозицією виступало управління освіти. Зі слів очільниці управління Зоряни Довганик, охоронці мали б працювати вдень і не допускати на територію закладу сторонніх осіб та здійснювати обхід території. Посадовець розповіла, що наймати на роботу охоронців мали б директори, вони ж мали б виписувати вимоги до кандидатів – досвід подібної роботи, фізична справність, вміння  залагоджувати конфлікти і т.д. Рівень оплати за таку роботу становив би три тисячі гривень, розповіла начальник управління, інформує tvoemisto.tv.
Перший заступник міського голови Геннадій Васьків висунув тезу про те, що не варто поспішати із затвердженням цього рішення з кількох причин: по-перше, це додаткові видатки в бюджеті міста, по-друге, у Васьківа виникли сумніви, чи можна буде на такий рівень оплати найняти осіб з відповідною кваліфікацією. “Зараз у школах сидять в кутках пенсіонери. Де гарантія, що потім не буде так само?” – поставив він риторичне питання. Крім того, на його думку, будуть потрібні додаткові кошти для навчання охоронців, тому варто докладніше розглянути економічне підґрунтя і перевірити, чи не буде ефективніше укласти угоди з охоронними фірмами, які мають відповідне обладнання та навчених фахівців.
З огляду на це міський голова Львова доручив створити робочу групу за участі чиновників і поліції, щоб знайти оптимальне вирішення цього питання.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8394 / 4.06MB / SQL:{query_count}