Про жінок-воїнів, справжніх Героїв

На головній площі міста, перед входом у Ратушу, триває виставка світлин “Жінки на війні”

Від 17 листопада у Львові розпочалася виставка світлин “Жінки на війні”. В експозиції – вісім тематичних блоків. У 6-ох – 12 світлин, а у двох по 25. Кожен блок буде представлений по два тижні. Це фотопроект, який створювали упродовж року волонтери. Виставка розповідає про те, як війна калічить тіла, але звеличує душі. У ній – історії про те, що отримані важкі травми – не привід опускати руки, про людей, які, попри все, не перестають любити і мріяти, а також про жінок, які не побоялися взяти у руки зброю та захищати державу.
“Дуже багато львів’ян та гостей нашого міста хотіли побачити світлини, але не встигли, тому за ініціативи Львівської міської ради, ми вирішили її продемонструвати на головній площі міста, а саме при вході в Ратушу”,– зазначила Ірина Яремко, волонтерка, інформує прес-служба Львівської міськради. 
Також можна придбати книгу “Якби не війна”, в якій зібрані усі світлини, у Ірини Яремко за телефоном: 067-67-08-996. Як писала “Львівська Пошта”, з 2 до 9 вересня виставка була показана у Палаці Сапєгів, що за адресою вул. Коперника, 40а.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6797 / 4.06MB / SQL:{query_count}