“Я знаю, що ти інший”

“Перша львівська медіатека” запрошує львів’ян і гостей міста на розмову-читання про розуміння

 У п’ятницю, 10 листопада, о 16.00 у “Першій львівській медіатеці” (вул. Мулярська, 2-а) відбудеться зустріч-читання “Я знаю, що ти інший” з головним редактором Видавництва Старого Лева, письменницею та Послом доброї волі ООН Мар’яною Савкою. До розмови про розуміння також долучаться письменник Любко Дереш, письменниця і правозахисниця Лариса Денисенко та еко-, зооактивіст і музикант Павло Вишебаба. Модеруватиме зустріч Христина Воробій.
Як і Маряна Савка, всі гості цієї події є Послами доброї волі Програми розвитку ООН в Україні. Метою цієї програми є посилення діалогу серед різних соціальних груп шляхом просування цінностей – поваги, толерантності та взаєморозуміння.
“Цей проект Програми розвитку ООН в Україні, у якому нам пощастило брати участь в статусі Послів доброї волі, це насамперед діалог. Нам потрібна довга дорога порозуміння. І щоб слово було почутим, його насамперед треба промовити”, – каже Мар’яна Савка.
Захід відбудеться в рамках кампанії з підтримки толерантності й взаєморозуміння у суспільстві “Віднайти повагу”, ініційованої за підтримки Програми розвитку ООН в Україні.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7928 / 4.34MB / SQL:{query_count}