Заньківчани запрошують на унікальну виставку

До 6 грудня у Національному музеї ім. Андрея Шептицького триватиме документальна виставка “Театр Заньковецької. Перші 100 років”

Цього року Національний театр імені Марії Заньковецької святкує 100-річчя з дня заснування. До цього поважного ювілею заньківчани підготувалися дуже ґрунтовно і запланували низку заходів.  Як писала “Львівська Пошта”, центральною подією святкування стане урочиста академія, яка відбудеться у неділю, 19 листопада, за участі колег та партнерів театру, народних депутатів, представників влади міста та області.
З нагоди 100-ліття Національний театр ім. М. Заньковецької, у п’ятницю, 10 листопада, в Національному музеї імені Андрея Шептицького (проспект Свободи, 20) відкриють виставку “Театр Заньковецької. Перші 100 років”. Як зазначають у театрі, документальна виставка дозволить зазирнути за лаштунки театрального процесу, а також вивчити основні віхи творчої діяльності одного з найдавніших театральних колективів країни та його провідних митців. Серед експонатів представлено оригінали документів, що стосуються діяльності театру від часу його заснування, фото- та відео- архівні документи, сценографічні макети, оригінальні костюми з вистав, що увійшли в історію.
Рідкісні експонати до її експозиції надав Музей театрального, музичного та кіномистецтва України. Цей найдавніший на українських теренах музей театрального профілю, у співпраці із заньківчанами, створив експозиційний простір, що репрезентує невідомий широкому загалу рух театру в часі і просторі. Під час проведення виставки заплановано ряд лекцій, авторських екскурсій за участі відомих діячів театрального мистецтва України, вечори перегляду відеовистав театру, спеціальна програма для молоді задля пізнання особливостей театральної справи. Творча група: куратор – Тетяна Руденко (МТМК України), художник – Наталія Тарасенко, а також Тетяна Батицька, Гліб Драч, Павло Власенко (театр ім. Марії Заньковецької). Виставка триватиме до 6 грудня.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8981 / 4.35MB / SQL:{query_count}