Батьки, користуйтеся онлайн-сервісом!

Оформити допомогу при народженні дитини можна через інтернет

Уряд впорядкував порядок призначення і виплати державної допомоги при народженні дитини у разі звернення до управлінь соціального захисту населення  в електронній формі.
Загальний розмір виплат становить 41 280 гривень. Цю соціальну допомогу виплачують у два етапи. Перша виплата – це одноразова допомога, яка становить 10 320 гривень, друга – кошти, що залишились, їх сума становить 30 960 гривень і виплачується рівними частинами по 860 гривень упродовж  трьох років, інформує прес-служба Львівської ОДА.
Електронна послуга, запроваджена з березня 2017-го,  поступово набуває популярності серед  батьків. Суть нововведення: раніше подати документи на отримання допомоги можна було лише в паперовій формі під час особистого візиту до відділів соціального захисту. Завдяки онлайн-сервісу запроваджений принципово новий рівень якості обслуговування.
Всі необхідні документи можна подати в будь-який зручний час – 24 години на добу, сім днів на тиждень через інтернет. Електронна послуга доступна на порталі Мінсоцполітики e-services.msp.gov.ua. Для заповнення відкривається електронна форма. Зазначаються відомості про дитину, матір, батька, місце реєстрації та фактичного проживання, якщо вони відрізняються. Також потрібно обрати спосіб, у який зручно отримувати виплати: відкрити  особовий рахунок у банку або через відділення Укрпошти.  Завдяки автоматичній перевірці, підказкам заповнення електронної форми відбувається легко і просто з мінімальним ризиком допущення помилок.
У разі подання заяви в електронній формі з використанням електронного цифрового підпису для призначення допомоги при народженні дитини  допомога призначається не пізніше наступного робочого дня після отримання заяви органами соціального захисту населення.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8066 / 4.35MB / SQL:{query_count}