У Львові хочуть створити центр екологічної освіти

У структурі Львівської міської ради потрібно створити центр екологічної освіти, культури та промоції, який проводитиме активну роботу із населенням щодо поводження із ТПВ та використання природних ресурсів

З такою ініціативою під час засідання сесії Львівської міської ради виступила голова постійної депутатської екологічної комісії ЛМР, депутат Ірина Оршак. 
Вона пропонує створити нову структурну одиницю на базі управління екології, або ж відповідного комунального підприємства. Депутат зазначила, що завданням такого центру буде підвищення рівня самосвідомості і культури поведінки мешканців міста, привернення уваги щодо необхідності ощадливого та раціонального ставлення до природи, інформує Гал-інфо.
Центр займатиметься проведенням навчань, тренінгів, семінарів, фестивалів та інших просвітницьких заходів на екологічну тематику. Забезпечуватиме системну еко-промоцію та працюватиме на випередження екологічних проблем.
“Треба розуміти, що сьогодні перед людством стоїть питання необхідності зміни ставлення до природи, бережливого і раціонального використання природних ресурсів. І екологічна культура та освіта людей є одним із найважливіших елементів гармонійного розвитку міста і держави в цілому”, – сказала Ірина Оршак. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.0557 / 4.34MB / SQL:{query_count}