Патрульних навчають екстремального водіння

Патрульні Львова розпочали навчання із контраварійного водіння. Навчання розділили на три етапи: теоретичні знання, водіння з коментарями і практичне водіння

Про це інформує прес-служба патрульної поліції Львова.
“Уже після шестигодинного теоретичного курсу патрульні зовсім по-іншому керуватимуть під час водіння з коментарями. Кожен, хто проходить навчання дві години, їздитиме з інструктором вулицями Львова. Спочатку патрульні розповідатимуть, що вони роблять, а тоді інструктори вказуватимуть на помилки і на вдалі моменти. Звичайно, найцікавіша третя частина навчання – водіння в екстремальних умовах біля “Арени Львів”, – розповів спеціаліст із загальної правоохоронної діяльності Консультативної місії ЄС Петро Горпинчук.
За його словами, після навчання кожен складе іспити і отримає бал із водійської майстерності. Курс організований Консультативною місією ЄС EUAM Ukraine та Автоакадемією водійської майстерності, інформує zaxid.net. Загалом навчання пройдуть 47 патрульних Львова, які пізніше ділитимуться здобутими навичками з колегами. Такі навчання вже відбулися в Києві та Харкові.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7698 / 4.34MB / SQL:{query_count}