Як на пороховій бочці…

У Львові 200 сімей живуть в аварійних будинках

За теперішніх темпів люди чекатимуть на ремонт чи переселення 25 років, відтак пропонують створити комісію для прискорення процесу. Член інженерної комісії Львівської міської ради Мирослав Данилків пропонує створити спеціальну комісію, бо як розповів він Tvoemisto.tv, якщо нічого не змінювати, то на вирішення проблеми потрібно буде 25 років, хоча не йдеться про космічні суми.
“Ми мали б створити комісію і розглянути це питання, зокрема для тих, хто живе в гостроаварійному житлі. Адже щороку можна виділяти з бюджету певні суми і поступово рухатися. Тоді можна було би цю проблему вирішувати не 25 років, а витратити на це 3-4 роки”, – сказав Мирослав Данилків.
Водночас він вважає, що питання можна було би частково вирішити за рахунок квартир, які є у комунальній власності і частину з них передати тим, хто найбільше потребує переселення.
За його словами, на ремонт аварійного житла та переселення мешканців у нові квартири потрібно 48,5 млн грн. “Я думаю, частину цих грошей можна було би закласти в бюджеті на наступний рік, наприклад, 10 млн були б цілком реальною сумою”, – сказав депутат.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
2.3798 / 4.33MB / SQL:{query_count}