“Хюндай”: є зміни в русі

Потяги Київ-Перемишль майже два тижні курсуватимуть лише до Медики та Львова

Швидкісні поїзди “Інтерсіті+” сполученням Київ – Перемишль тимчасово курсуватимуть тільки до станцій Медика та Львів у зв’язку з модернізацією залізниці в Польщі. З 16-го по 27-ме жовтня 2017-го року в Польщі проведуть модернізацію залізничної колії. Через це рух поїздів по колії 1520 мм на дільниці Перемишль – Хурко не здійснюватиметься, інформує сайт Укрзалізниці.
Швидкісний поїзд “Інтерсіті+” №706/705 Київ – Львів – Перемишль обмежить маршрут до станції Медика (Польща). Для пасажирів, які прямують до Перемишля, на станції Медика польська залізниця забезпечить пересадку на автобуси до Перемишля та в зворотному напрямку. Поїзд прибуватиме на станцію Медика об 11:37, а до Києва відправлятиметься зі станції Медика о 16:22.
Другий поїзд “Інтерсіті+” до Польщі №716/715 Київ – Перемишль – Київ через Вінницю, Хмельницький, Тернопіль курсуватиме згідно із діючим розкладом, але з обмеженням маршруту до станції Львів.
Також через модернізацію колії на дільниці Перемишль – Хурко змінять курсування вагонів у складі поїзда №51/52 Варшава/Вроцлав – Львів. До початку колійних робіт на дільниці Перемишль – Хурко, востаннє вагон Варшава – Львів відправиться 14-го жовтня та прибуде до Львова 15-го жовтня. У зворотному напрямку вагон відправлять 15-го жовтня, він прибуде до Варшави 16-го жовтня.
Вагон Львів – Вроцлав востаннє відправиться зі Львова 14-го жовтня та прибуде до Вроцлава 15-го жовтня, зворотно із Вроцлава вагон відправиться 15-го жовтня та прибуде до Львова 16-го жовтня.
Після завершення робіт, вперше вагон Варшава – Львів відправиться з Варшави 27-го жовтня та прибуде до Львова 28-го жовтня, а зворотно зі Львова – 28-го жовтня та прибуде до Варшави 29-го жовтня.
Вагон Львів – Вроцлав відправиться зі Львова 27-го жовтня та прибуде до Вроцлава 28-го жовтня, зворотно відправиться із Вроцлава 28-го жовтня та прибуде до Львова 29-го жовтня.
ПАТ “Укрзалізниця” просить пасажирів, які з 16-го по 27-ме жовтня планують подорожі до Польщі, уточнювати інформацію щодо руху поїздів у залізничних касах або в довідкових службах на вокзалах.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8749 / 4.35MB / SQL:{query_count}