Дороги міста та області ситуативно перекриватимуть

Сьогодні, 9 вересня, у Львові вшанують пам’ять Блаженного Якова Стрепи

На заходи прибуде духовенство та богопосвячені особи зі Львівської Архідієцезії Римо-Католицької Церкви в Україні. За маршрутом ходи ситуативно перекриватимуть рух транспорту, інформує прес-служба Львівської міськради.

Маршрут ходи та програма заходів:
09.30-11.00 – урочиста процесія з вшанування мощів Блаженного Якова Стрепи. Процесійна хода вирушить від Костела святого Антонія (вул. Личаківська, 49-а) у напрямку Катедрального собору Внебовзяття ПДМ за маршрутом: вул. Личаківська – пл. Митна – вул. Підвальна – вул. Руська – пл. Ринок – пл. Катедральна, 1 (Катедральний собор Внебовзяття ПДМ);
11.00 – урочисте богослужіння в Катедральному соборі.

Окрім того, 9 та 10 вересня, у Дрогобицькому та Сколівському районах пройдуть два фінальні етапи гірських перегонів “Львівський стандарт”. Під час змагань теж ситуативно перекриватимуть автодороги. Фінальні заїзди пройдуть на двох трасах: на Верецькому перевалі у Сколівському районі та перевалі Борислав-Східниця. Через змагання 9 вересня ситуативно перекриватимуть рух на Верецькому перевалі із 08.30 до 19.00, а 10 вересня – на перевалі Борислав-Східниця в тому ж часовому проміжку. Проїзд автотранспорту здійснюватимуть щогодини.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7338 / 4.34MB / SQL:{query_count}