Форум видавців: хто зможе потрапити безкоштовно

З 13 по 17 вересня у Львівському палаці Мистецтв та в понад 40 локаціях міста відбудеться 24 “Форум видавців у Львові: точка творення”. Для певних категорій осіб вхід буде безкоштовним

Про це інформує прес-служба Львівської ОДА.
14 та 15 вересня за попередньою реєстрацією безкоштовно потрапити на Форум видавців зможуть працівники шкіл, університетів, музеїв і театрів. На стійці реєстрації потрібно обов’язково показати підтвердження місця праці.
Також у ці дні вільним вхід буде для організованих груп студентів, які складаються з десяти і більше осіб. Діти до 16 років отримають безкоштовний квиток лише на один день, зареєструвавшись на місці.
Письменники, перекладачі та ілюстратори, які не беруть участі в книжковому ярмарку, можуть отримати безкоштовний 4-денний квиток. На стійці реєстрації потрібно показати роздрукований електронний квиток. Безкоштовно зможуть відвідати книжковий ярмарок пільговики: пенсіонери, воїни АТО, особи з інвалідністю, багатодітні родини та переселенці за попередньою реєстрацією і за наявності посвідчення. Безкоштовні квитки можна отримати, зареєструвавшись на офіційному сайті Форуму видавців.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.2008 / 4.33MB / SQL:{query_count}