Долучайтеся до підтримки фільму “Король Данило!

Чому команда Західноукраїнської кінокомпанії Invert Pictures методом збору коштів обрала краудфандінг

Українське кіно може бути якісним та успішним, що своєю роботою доводить  режисер Тарас Химич, який зараз разом із командою знімає художній фільм “Король Данило”. Справа це складна, адже взятись за екранізацію історії завжди не простий шлях.
“Король Данило” – це бойовик на історичну тематику про дружбу, зраду і кохання в часи Середньовіччя (XIII століття). Це масовий фільм, розрахований на сучасного глядача. Це буде якісне і видовищне кіно. Це буде мегапрем’єра-2018 в Україні!
“Важливий і основний момент, який ми поставили перед собою, це зняти фільм “Король Данило” за рік. Так, це амбіційна мета, але ми це зробимо! Ми за кілька місяців уже виконали такий великий обсяг роботи, що здається вже рік минув… Для нашої команди такої швидкості ще не було. Та це ж цікаво. Це художнє кіно. Це наше право подати його так, як ми це бачимо, відчуваємо. Важлива історична місія – показати характер людей, які жили в епоху Середньовіччя. Характер Данила формується з оповіді про нього. І ми познайомимо глядача з характером короля Данила. Наша мета – спробувати реконструювати його внутрішній світ”, – каже режисер стрічки Тарас Химич.
Це перший масштабний проект, який не просто знімають на Західній Україні, але й вироблятимуть безпосередньо тут. Річ у тім, що режисер Тарас Химич та його команда представляють Західноукраїнську кінокомпанію Invert Pictures. “Ми не просто віримо, а знаємо, що на наших теренах є величезний ресурс, який потрібно використовувати та розвивати. Зараз перед нами відкриваються великі можливості, але потрібна і підтримка. Важливо знати, що ти не один, що є ті, хто дихають твоєю мрією. Зараз шукаємо кошти до фінансування фільму і будемо вдячні будь-якій допомозі. Знаєте, якщо стукати, то двері відчиняться. Ми готові стукати сто разів, щоб на сто перший отримати позитивну відповідь”, – каже виконавчий продюсер фільму Олеся Галканова-Лань.
Чому команда Invert Pictures обрала краудфандінг, або чому саме такий метод збору коштів?
“Ми дуже довго думали, чи варто йти на такий проект, а саме www.na-starte.com. Розуміючи всі ризики, таки вирішили спробувати, адже команда платформи na-starte.com – це цікаві люди, які показують нові можливості та підходи до вирішення наших потреб для фільму. З іншого боку до нас пишуть багато людей, які б хотіли підтримати наш новий проект тими засобами, які доступні їм. Це нас надихає і ми розуміємо, що робимо роботу недарма. Підтримка глядача, його голос – це наші найцінніші скарби. Ми позиціонуємо себе як представники незалежного українського кіно. Ми віримо, що є люди, які готові підтримувати”, – зазначає Тарас Химич.
“Коли нас запитують, чи не страшно було братися за такий проект, ми відповідаємо, що не бояться лише ті, у кого немає мрій.  Ми готові здійснити свою мрію, щоб вже наступного року показати вам наш новий фільм “Король Данило”, але ваша підтримка нам важлива і потрібна. Щоб здійснилась мрія, мають бути люди, які у неї не просто повірять, а зроблять її реальною”, – резюмує Олеся Галканова-Лань.

У фільмі 37 персонажів. Актори львівські, київські, франківські і тернопільські. Виконавцем головної ролі короля Данила Романовича став 27-річний тернопільський актор Олександр Алексєєв. Роль Василька, брата короля Данила, дісталася Юрієві Вихованцю. Маму короля Данила грає Мирослава Рачинська зі Львова. У ролі Гордія Мстиславовича – Олег Сікиринський, магістра Бруно – Віктор Лафарович. Обидва зі Львова. Роль Хана Бату виконує актор з Києва Рінат Хайрулін.
Є офіційний тизер до стрічки (https://vimeo.com/207777880). Є перший саундтрек “На віки” (https://www.facebook.com/koroldanylo/videos/vb.1342340829213067/1356790051101478/?type=2&theater). Вже відзняли і презентували кліп. Саундтрек до фільму записав відомий тернопільський музикант, композитор, виконавець, лідер гурту “Нічлава” Андрій Підлужний. Для запису музики до фільму залучена велика кількість музикантів, хорів та оркестрів.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
13.5557 / 4.09MB / SQL:{query_count}