До Трускавця на форум

У курортному місті на II Форумі місцевого розвитку говоритимуть про міжрегіональну і транскордонну співпрацю задля розвитку Карпат

23 – 25 червня у Трускавці триватиме ІІ Форум місцевого розвитку. Серед головних питань – розвиток Карпатського регіону, транскордонна співпраця, децентралізація, місцевий розвиток громад і енергоефективність. Цього року під час форуму місцевого розвитку представлять проект “Карпати-2020: як забезпечити сталий розвиток місцевих громад”.
“Захід відбудеться під знаком Карпат. Розраховуємо на те, що вперше на теренах України презентують нову європейську мак­рорегіональну стратегію. Євросоюз дає безповоротні кошти на такі проекти. Будуть присутні голови національних парламентів країн Карпатського регіону. Сподіваємось, що у Трускавці вийдемо на презентацію стратегії з пізнішим її впровадженням через уряди на рівень Єврокомісії, яка мала б її затвердити”, – каже Олександр Ганущин, голова Львівської облради.
У програмі заходу – два пленарні засідання та 12 панельних дискусій. Участь візьмуть чотири сотні учасників, серед яких спікери парламентів дев’яти держав, на території яких розташовані Карпати. Загалом до Карпатського регіону входять: Україна, Угорщина, Чехія, Польща, Молдова, Словаччина, Румунія, Сербія та Австрія.
На форумі очікують спікера ВРУ Андрія Парубія та маршалка польського Сейму Марека-Тадеуша Кухцінського. Також запрошені спікери парламентів Молдови, Угорщини, Румунії та віце-спікер Сербії.
До слова, форум не фінансується з обласного бюджету Львівщини. Зі слів Олександра Ганущина, “низка приватних жертводавців, які розуміють необхідність проведення таких заходів, долучаються до фінансування”.
Цей форум повинен стати унікальною міжнародною платформою обміну досвідом щодо питань інтенсифікації співпраці між корпусом народних депутатів, представниками місцевого самоврядування, неурядових організацій та закордонних партнерів.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
10.0857 / 4.06MB / SQL:{query_count}