До вокзалу – машиною або пішки

Хоч із запізненням, але на вул. Чернівецькій таки розпочинають ремонтувати трамвайну колію. Відтак трамваї №1, №6, №9 продовжують курсувати лише до приміського вокзалу

фото: Олег Огородник (2)
У Львові ще 12 травня обмежили рух для трамваїв по вул. Чернівецькій, що веде до Головного залізничного вокзалу, аби замінити трамвайну колію, контактну мережу та трамвайні плити. Відтак трамваї №1, №6 та №9 змінили свою кінцеву зупинку. Тепер замість Головного вокзалу вони курсують лише до приміського. А ось трамвай №11 на час ремонту взагалі не курсує.
Та досі далеко не усі знають про зміну руху електротранспорту та заплановані ремонти. Туристи розгублені, бо не орієнтуються, як потрапити на залізничний вокзал, або чим добиратися із вокзалу в центр міста. Жителі області теж не знають, на якій зупинці їм краще виходити. Так само як і львів’яни думають, де чекати трамвая.
Але замість того, щоби швидше розпочати ремонт колії і відповідно швидше закінчити – роботи затягують! До цього часу колію лише розібрали, а саму територію і тротуар по вулиці Чернівецькій обгородили. Тим часом, робочих вдень там не побачиш.
Майже на місяць(!) роботи відтягнули (про що писала “Пошта” 27 травня у матеріалі “Літо, корки, нерви…”). Ще тоді Олег Береза, директор ЛКП “Львівавтодор” обіцяв вже наступного дня приступити до робіт. Він і вчора, 7 червня, у розмові з “Поштою” запевняв: підрядник “Онур” говорить, що їхні люди працюють на об’єкті. Однак фото підтверджують протилежне. Питання: нас обманюють очі чи дорожники?

“Вже тривають роботи на вулиці Чернівецькій. Досі вирішували проектні питання. Викликали проектанта з Києва і все владнали. Була проблема в тому, що нам додали завдань, яких раніше не було передбачено в проекті. Звернулася до нас церква й інші установи, які розташовуються обабіч трамвайної колії, аби передбачили для них можливість окремого заїзду. Тому в цей час думали, як це правильно зробити ще на етапі проектування. Адже все це вноситься в зміну “конструктиву” дороги”, – пояснює Олег Береза.
Співрозмовник зазначає, що як і планували, “за 4-5 місяців, до вересня цього року, встигнуть завершити почате”. Зі слів директора ЛКП “Львівавтодор”, наразі робочі роблять дорожню основу під колію, а в планах і розширення самої колії.
Нагадаємо, ремонтні роботи виконуватиме підрядна організація ТзОВ “Онур”, а технічний нагляд здійснюватиме французька компанія Egis. Замовником робіт виступає ЛКП “Львівавтодор”. Орієнтовна вартість – близько 2,5 мільйона євро. Фінансування здійснюється коштом Європейського банку реконструкції та розвитку і бюджету міста Львова.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.2719 / 4.08MB / SQL:{query_count}