Трамвай рушив з дитиною без… мами

Львівські водії громадського транспорту дедалі частіше ігнорують пасажирів-пенсіонерів, школярів і матерів із візочками. Куди звертатися у разі порушень прав містян

фото: demyandanylyuk.com
Про не завжди якісну роботу львівського транспорту відомо усім. Невнормований графік, переповнений і брудний салон, підвищення плати за проїзд – все це можна стерпіти і пояснити. Але коли мовиться про хамське відношення водіїв до пасажирів – це вже нікуди не годиться! Буває, що водій свідомо минає зупинку або зупиняється за сто метрів, щоби пенсіонери і діти не встигли сісти в маршрутку, або ж матір, яка не встигає запхати свого візка з дитиною, а транспорт уже рушає… Це не по-європейськи однозначно!
На жаль, не лише у Львові такі випадки стали частими, хоча самі керівники транспортних підприємств про це не говорять. Пасажири з розпачу не знають, куди звертатися. Просто публікують враження про неприємні інциденти в соцмережах, шукаючи таким чином можливості попередити інших і хоч якось присоромити водія.
Чиновники ж запевняють, що такі випадки – радше виняток із правил, але у разі чого одразу готові реагувати на подібні повідомлення. Однак зауважують, що реакція буде тоді, коли отримають офіційне звернення!

“Хочу застерегти інших матусь, щоби не потрапили в мою ситуацію…”

Цього тижня на Facebook-сторінці ГО “Варта-1” під іменем Оля Квітка була опублікована історія львівської матусі, яка з двома дітьми (майже дворічною дитиною у візочку та шестирічною) намагалася сісти в неповний трамвай №3 на зупинці, що на вулиці Горбачевського. У результаті старша дитина встигла забігти у електротранспорт, а мама з візочком залишилась на зупинці.
“Орієнтовно в 15.40 чекала трамвай на вулиці Горбачевського з двома дітьми: шести років та 1,8 місяця (у візочку). Аж раптом під’їжджає трамвай №3, попереду мене заходять двоє пасажирів з дитиною, після чого зайшла моя старша дитина. При моїй спробі зайти із візочком у трамвай його двері майже зачинилися та одразу ж на хвильку відчинилися. Тоді я зробила другу спробу, але знову невдало, і трамвай почав їхати разом із моєю старшою дитиною. Тоді з меншою на руках я побігла за трамваєм, стукала по ньому, бо ж у трамваї плаче і кричить моє друге дитя, яке дуже перелякалося… В цій ситуації найбільше хочу застерегти інших матусь, щоб вони не потрапили в мою ситуацію”, – написала Оля Квітка.
Окрім того, постраждала додала фото водія та номер трамвая.
У ЛКП “Львівелектротранс” нас повідомили, що з цим інцидентом ознайомилися та вже з’ясували подробиці цього прикрого випадку. Зокрема, як зазначив “Пошті” Іван Бондар, речник ЛКП “Львівелектротранс”, водій у розмові з ним пояснив, що не зрозумів поведінки пасажирки. В момент, коли він подивився у дзеркало заднього виду і подав звуковий сигнал про зачинення дверей, жінка була за метр від вагона, біля візочка. Тому водій зробив висновок, що вона або щойно вийшла з вагона, або не планує заходити до трамвая, після чого рушив.
“Попередньо ми поспілкувалися з водієм цього трамвая, який у розмові не заперечив того, що такий випадок був. До нього справді підходила пасажирка трамвая №3 на кінцевій зупинці з претензіями. Після аналізу відповіді водія і допису пасажирки за фактом інциденту водія скерують на атестаційну комісію, де перевірять рівень його кваліфікації, а також призначать службову перевірку. Від імені ЛКП “Львівелектротранс” вибачаємося перед пасажиркою, з якою трапився цей прикрий інцидент, а також перед іншими пасажирами, які стали свідками та учасниками цього випадку!” – наголошує Іван Бондар.
Однак водія від роботи поки що не відсторонили. “Якщо в результаті комісії і перевірки виявиться, що він не може виконувати своїх обов’язків, його відсторонять. А наразі не було офіційного звернення від потерпілої. Про цей факт ми дізналися із соцмереж”, – пояснює речник ЛКП “Львівелектротранс”. І зауважує, що за останні місяць-два подібних офіційних повідомлень до них не надходило, хіба що була низка інших: щодо некоректної поведінки водіїв, які невміло видавали решту пасажиру, або повідомлення про хамство.
“Хочемо, аби таких ситуацій взагалі не було у майбутньому, а якщо й будуть, то нечасто. До слова, зараз інженери нашого підприємства працюють над тим, щоб обладнати трамваї “Татра Т4” ще однією низькопідлоговою секцією, як у трамваях “Електрон”, – додає Іван Бондар.

Офіційне звернення – підстава для перевірки 

В управлінні транспорту та зв’язку Львівської міськради зазначають, що такі ситуації не є частими в нашому місті. “Якщо надходять такі повідомлення, то, звісно, ми на них реагуємо. В разі чого доводимо до відома керівництво підприємства, яке обслуговує цей маршрут, вимагаємо пояснення водія. Коли факт підтверджується і є свідки, то водія карають. Спочатку – догана, а потім можливе і звільнення”, – запевняє “Пошту” Ігор Собенко, заступник начальника управління транспорту і зв’язку Львівської міськради.
З його слів, у випадку порушень прав пасажира варто телефонувати на гарячу лінію міста – 15-80 або в управління транспорту та зв’язку ЛМР – 261-55-66.
Зі свого боку Іван Бондар зазначає: що стосується подібних випадків у електротранспорті, то про них необхідно повідомляти в приймальну “Львівелектротрансу” на номер 238-68-50.

14.05.2017 6:05
остап остапів

Як це :" некоректної поведінки водіїв, які невміло видавали решту пасажиру" На скільки мені відомо квитки продаються без решти. Може речнику ЛЕТу це невідомо :)


Для того щоб залишити коментар необхідно
8.7079 / 4.22MB / SQL:{query_count}