Залізничні “ворота” чи трамвайна колія: що на черзі?

Із 10 травня трамваї №№1, 6 та 9 курсуватимуть зміненими маршрутами через ремонт колії. Тоді як розбиту площу Двірцеву цього року ще не ремонтуватимуть, бо досі не затверджений кінцевий проект робіт

фото: Марічка Ільїна (3)
Знищене дорожнє покриття, хаос на дорогах через громадський транспорт та  приватні автівки, бардак із торговими точками – ось перше, що бачать наші гості-туристи, коли приїжджають у Львів. Візитка міста – площа Двірцева, що перед будівлею Головного залізничного вокзалу – давно потребує капітального ремонту і перепланування. Але всі запропоновані раніше проекти-варіанти досі залишаються на папері.
Серед ноу-хау, які пропонувала громадськість, залізничники, підприємці, чиновники і депутати, – пішохідна зона перед вокзалом, підземний паркінг, новий рух трамваїв під землею, стоянка для таксистів і приватних автівок замість автостанції, більше зелених насаджень та квітів… Зрештою, все це наразі тільки нереалізовані ідеї.
У квітні 2016-го до редакції газети “Львівська Пошта” завітав міський голова Львова Андрій Садовий. Тоді він сказав, що крига скресла і що нарешті місто таки візьметься за реконструкцію розбитої площі Двірцевої, що біля будівлі Головного залізничного вокзалу (про цю нагальну проблему “Пошта” писала наприкінці березня 2016-го в матеріалі “Сором Львова: залізничні “ворота” – як танкодром”).
“Хороший матеріал, я повністю з вами солідарний. Це дійсно сором для міста! Звісно, цю ситуацію будемо виправляти і, можливо, навіть ще цього року почнемо реконструкцію площі. Є напрацьований проект, проаналізуємо, як його можна оновити, і до праці”, – зазначив міський голова.
Після його обіцянок минув рік. Що встигли зробити? Є кілька напрацьованих чорнових концепцій реконструкції, ведуться переговори з усіма зацікавленими сторонами, а в міськраді продовжують роботу над виготовленням проектно-кошторисної документації площі Двірцевої та вулиці Чернівецької. Нагадаємо, що торік на розробку ПКД дали 900 тисяч гривень.

Тим часом уже невдовзі – 10 травня у Львові закриють на ремонт трамвайну колію на вулиці Чернівецькій, що біля залізничного вокзалу. Через це трамваї №№1, 6 і 9 майже на п’ять місяців змінять свою кінцеву зупинку.
У громадськості одразу ж виникло запитання: невже колія в гіршому стані, аніж сама площа перед вокзалом? Чиновники заспокоюють: ремонт колії, а саме її замощення, було заплановане ще раніше в рамках угоди з Європейським банком реконструкції та розвитку. Тоді як реконструкція площі Двірцевої відкладається на 2018 рік.

Ремонт переноситься, бо… нема згоди

Проте, що роботи не розпочнуть у 2017-ому, сказав “Пошті” і Юліан Чаплінський, головний архітектор Львова, бо певен, що для початку всі сторони повинні дійти згоди щодо технології руху й у транспортній схемі, а пізніше публічно її озвучити. Тоді ж передбачити кошти на проект і його реалізацію.
“У мене на  столі лежить близько 20 різних варіантів реконструкції вулиці Чернівецької, площі Двірцевої. Наразі продовжуємо працювати над  кінцевим концептуальним вирішенням цієї реконструкції. Проте є деякі непорозуміння з боку залізниці, яка має в своєму підпорядкуванні паркінг і хоче на ньому заробляти. Також там є автостанція, через яку створюється хаотичний рух автобусів, які туди заїжджають. Самі ж керівники автостанції “Двірцева” не хочуть переносити звідти кінцеву зупинку. Думаємо, як це зробити зручно для всіх сторін. Уже не кажу про те, що колись, за попередніх каденцій, була відведена земля в постійне користування під МАФи, які теж впливають на розв’язку. Є чимало нюансів, і їх потрібно враховувати. Зрештою, ми не хочемо просто зробити євроремонт площі, витратити гроші, після чого проблема залишиться та ж сама – непривабливий вигляд, неорганізований рух автомобілів, пішоходів тощо. Так нелогічно”, – пояснює Юліан Чаплінський.
Окрім того, з його слів, професори та студенти Львівської політехніки розробили спільний проект щодо привокзального вузла перед в’їздом на Головний залізничний вокзал. Як каже головний архітектор Львова, його перепланування планують робити комплексно – з реконструкцією самої площі.

Трамваї не курсуватимуть п’ять місяців

Днями ЛКП “Львівавтодор” повідомив, що деякі трамваї не їздитимуть до львівського залізничного вокзалу через ремонт колії, що на вулиці Чернівецькій. Як уточнив “Пошті” Олег Береза, директор ЛКП “Львівавтодор”, проїзд для трамваїв №№1, 6 і 9 точно перекриють уже із середи, 10 травня. Обіцяють завершити ремонт впродовж п’яти місяців, орієнтовно до 10 вересня, а то й швидше.
Чому ж спочатку ремонтують колію, а не площу? Бо це різні проекти, які реалізовуватимуть за окремі гроші.
“У 2009 році ми підписали кредитний договір із ЄБРР, у якому йшлося про те, що колію трамвайних маршрутів №2 та №6 мають оновити.  Тоді нам дали 26 мільйонів євро. Зараз практично уже всі кошти використали власне на ремонт доріг уздовж цих двох маршрутів. Зрештою, на ремонт цих колій (плануємо між рейками та навколо них покласти плитку так само, як і на сихівській лінії), знадобиться менша сума коштів, аніж ми очікували. Бо саме трамвайно-розворотне кільце не зачіпатимемо – частину робіт щодо нього виконали у 2011-ому, коли тривала підготовка до Євро-2012”, – каже Олег Береза.  І пояснює, навіщо взагалі ремонтувати колію: “Таким чином громадський транспорт потрібно зробити якнайпривабливішим для всіх пасажирів. Тоді замість приватних автівок чи таксі львів’яни і гості міста обиратимуть саме трамваї або маршрутки. Сьогодні тим, що приїжджають до Львова і виходять із приміщення вокзалу, доводиться тягнути валізи по ямах та ще й переходити дві дорожні смуги. Відповідно ті ж трамваї не є популярними. Крім того, знаю, що є бажання міста, аби кінцева зупинка трамваїв на площі Двірцевій була біля самого вокзалу”, – зауважує він.
У ЛКП “Львівелектротранс” додали, що про зміну руху трамваїв №№1, 6 і 9 будуть сповіщати пасажирів електротранспорту через відповідні аудіо-оголошення. А що стосується інформаційних табличок чи наліпок, то їх чекати не варто.
“На час ремонту колії ці трамваї їздитимуть до трамвайного депо, що на вулиці Городоцькій, біля ТРЦ “Скриня”, за маршрутами: №1 депо – вулиця Дорошенка – Центр – вулиця Вітовського – депо; №6 депо – вулиця Миколайчука, а №9 депо – вулиця Вітовського – Центр – вулиця Дорошенка – депо”, – наголошує Іван Бондар, речник ЛКП “Львівелектротранс”.
Валерій Веремчук, депутат Львівської міської ради, член комісії фінансів і формування бюджету:
– Є декілька концепцій реконструкції площі перед залізничним вокзалом. Знаю, що одна з них була навіть із чогось фантастичного та подекуди нереального – упускання трамвайної колії під залізницю з виїздом на інший бік. Але тут уже мовитиметься не про мільйони, а мільярди! Думаю, зараз недоцільно вкладати такі кошти. Інші концепції, які показував мені головний архітектор міста Юліан Чаплінський, потрібно узгоджувати. Адже там маємо територію залізниці, автостанції, приватні об’єкти. Зараз важливо, щоб проект не “потонув” у судах, а також щоби ефективно використали бюджетні кошти. На цей рік знову закладені кошти з міського бюджету на продовження виготовлення проектно-кошторисної документації. Основні завдання, які постають перед кожним, хто береться реалізовувати цей проект, – зробити для львів’ян та гостей міста зручний доїзд, а самі “ворота” мають виглядати привабливо. Бо ж бачимо, що в останні хвилини пасажири залізниці чи автобусів простоюють у заторах та не встигають на свій транспорт. Щодо колії, яку ремонтуватимуть поряд, то зазначу, що цей окремий проект реалізовуватимуть коштом ЄБРР і його вже давно запланували. Хіба що реалізація затягнулася в часі. Та погоджуся, що це не основна проблемна ділянка в цьому районі. Площа Двірцева і вулиця Чернівецька потребують набагато більше змін. Та поки немає проектно-кошторисної документації, незрозуміло, скільки ще загалом потрібно коштів на реконструкцію. Тому, найімовірніше, роботи цього року не почнуться. Було б добре, якби до осені цього року ми побачили уже кінцевий проект, погоджений усіма зацікавленими сторонами.
Андрій Дума, депутат Львівської облради, директор ТзОВ “Львівське АТП-14631”:
– Їдучи вулицею Чернівецькою до залізничного вокзалу, бачимо, що площа Двірцева насправді в жахливому стані. Місто має розробити глобальний проект в комплексі, щоби відремонтувати цю площу і щоб її вигляд відповідав європейському місту. Це так звані ворота Львова, перше, що бачать наші гості-туристи, коли приїжджають у місто. Як мені відомо, Львівська міськрада заклала кошти на продовження виготовлення проектно-кошторисної документації щодо реконструкції вулиці Чернівецької та площі Двірцевої. Але проект цей доволі масштабний, потрібен час. Напевно, там правильно було б робити ще одну дорогу, яка з’єднувала б вулицю Кульпарківську та залізничний вокзал. Це трохи розвантажило б транспортні потоки. Можливо, було б доцільно зробити окрему транспортну смугу лише для громадського транспорту. Також можна розробити дворівневу чи трирівневу транспортну розв’язку. Однак цей проект потребує чималих коштів, обговорень із архітекторами, фахівцями, громадськістю та спільної згоди. Звісно, мені як директору АТП, чиї автобуси заїжджають на автовокзал “Двірцевий”, соромно за теперішній стан площі. Спілкуючись із власником “Двірцевого”, знаю, що вони й самі не раз зверталися як в усній, так і в письмовій формі у міськраду з пропозиціями про те, що готові долучатися до реконструкції площі, в тому числі й фінансово. Однозначно, що фінансування робіт мало б бути спільним: кошти ЄБРР, міста, приватного бізнесу, який провадить підприємницьку діяльність на цій території. Так було б правильно. Бо за бюджетні гроші можна багато зробити, але не все. Як приклад маємо програму мікропроектів, що діє в області, де закладені гроші обласного бюджету, громади та спонсорів. У результаті реалізовуємо речі, які пізніше цінують усі. Ця модель працює. То чому б її не застосувати і в місті? Готовий і сам долучатися до реконструкції площі. За можливості розгляну пропозицію стосовно участі в даному проекті.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.7745 / 4.18MB / SQL:{query_count}