Відкрили полювання на “зайців”

У електротранспорті перевірятиме квитки в пасажирів нова група контролерів-волонтерів

фото: Олег Огородник
Комунальне підприємство знову змінює контролюючий персонал. Нагадаємо, що в травні 2016-го директор ЛКП “Львівелектротранс” Михайло Сидорович ліквідував службу контролю і звільнив усіх попередніх контролерів через “неефективність та чимало нарікань”.
Після цього на підприємстві почали працювати 15 новопризначених інспекторів служби, які виконували функції контролерів. Проте в січні 2017 року більшість інспекторів також звільнили. Зараз частково функції контролерів виконують деякі працівники “Львівелектротрансу”. В тому числі таке право мають і самі водії електротранспорту.

Робота контролерів – на волонтерських засадах

Окрім того, в квітні цього року Львівська міськрада зареєструвала громадське формування з охорони порядку “Патріот”, члени якого буквально днями розпочнуть перевірку наявності проїзних квитків у пасажирів трамваїв і тролейбусів.
“Був чіткий відбір тих, що можуть вступити у громадське формування. Після цього нові контролери пройшли навчання та спеціальний інструктаж в поліції. Працюватимуть вони безкоштовно. При собі обов’язково повинні мати посвідчення від ГФ “Патріот”! За попередньою інформацією, наразі сформована команда з 15 осіб. Наразі цього мало б бути достатньо”, – розповідає “Пошті” речник ЛКП “Львівелектротранс” Іван Бондар.
З його слів, ГФ “Патріот” само виступило з ініціативою надати допомогу в дотриманні громадського порядку в електротранспорті (йдеться й про оплату проїзду).
Днями перевірку квитків розпочнуть члени ГФ «Патріот»
“Наразі вони ще повинні отримати деякі документи у відділі юстиції. Важливо, що вони матимуть право при виявленні порушників доправляти їх у відділи поліції. Втім не матимуть можливості виписувати штрафи на місці! Це можуть лише працівники “Львівелектротрансу”, – пояснює речник ЛКП.
Щоправда, так і не зрозуміло, яким чином члени громадського формування збираються підтверджувати своє право на перевірку проїзних документів, а тим більше – на доправлення громадян у відділи поліції. Зазначимо, що в процесі підготовки цього матеріалу до друку “Пошті” так і не вдалося додзвонитися до керівника ГФ “Патріот” Ірини Барабанової. Можливо, в наступних числах редакція матиме можливість подати її коментар з цього приводу…

Безготівкова оплата непопулярна

Із січня цього року у Львові почала діяти система безготівкового розрахунку в електротранспорті. Львів став першим містом в Україні, де запровадили оплату через смартфон за проїзд в усьому електротранспорті. Вже із середини лютого у всіх львівських трамваях та тролейбусах пасажири мають змогу оплатити проїзд через спеціальний QR-код – електронну програму для купівлі та компостирування квитка, яку ініціював та розробив “Львівелектротранс” у співпраці з “Приватбанком”.
Але після трьох місяців такого ноу-хау в “Львівелектротрансі” кажуть, що система ще недостатньо популярна. “Не всі опції цієї системи оплати реалізовані. Немає можливості пасажирові придбати таким чином пільговий проїзний квиток, місячний абонемент на проїзд чи сплатити штраф. Хоча спочатку всі ці опції буди передбачені. Крім того, часто зауважуємо, що не всі телефони з тих чи інших причин із першого разу коректно зчитують QR-код. За нашими підрахунками, в день системою безготівкової оплати користуються близько 800 осіб. Тоді як очікуємо на орієнтовну цифру – 5 тисяч осіб”, – зазначає Іван Бондар.
Невдовзі сума штрафу за безкоштовний проїзд збільшиться
Однак у ЛКП “Львівелектротранс” спільно з “Приватбанком” уже міркують над іншими варіантами безготівкової оплати проїзду. “Маємо попередні домовленості про те, щоб встановити термінали безпосередньо у вагонах трамваїв і салонах тролейбусів. Так, щоб увійшовши в транспорт, пасажир міг провести карткою від будь-якого банку по терміналу і, як у магазині, одразу отримати чек (квитанцію), де буде вказана година, дата та сума оплати. Це і буде ваш проїзний квиток”, – веде далі Іван Бондар.
Додамо, що схема оплати проїзду доволі проста: для того, щоб скористатися нею через смартфон, пасажир повинен відсканувати QR-код на відстані 40-50 см (пристрій повинен бути підключений до інтернету). Після цього слід обрати картку для оплати і натиснути “Оплатити”. Наприкінці пасажир отримає в додатку Privat24 квиток.

Стан електротранспорту – незадовільний

Речник ЛКП “Львівелектротранс” принагідно наголосив у розмові з “Поштою”: трамваї і тролейбуси, що курсують містом, потребують ремонту.
“Якщо оцінювати технічний стан нашого рухомого складу, то я б сказав, що він дуже незадовільний. Так, маємо частину нового транспорту виробництва “Електрон”. Також на нашому балансі працює електробус. Своїми силами за 2016 рік і частину цього року нам вдалося капітально модернізувати та відремонтувати чотири трамваї і таку ж кількість тролейбусів. Аналогічну модернізацію плануємо й далі. Також шукаємо можливість прийняти на свій баланс списані європейські тролейбуси і трамваї. Ми цілком готові привести їх до ладу. Свого часу такі машини отримали у Вінниці. Зрештою є й прогноз від мера міста Андрія Садового, що до 2020 року у Львові цілком буде оновлено рухомий склад громадського транспорту. Сподіваємось, це стосується і електротранспорту”, – резюмує Іван Бондар.

P. S. До речі, в “Львівелектротрансі” не виключають, що невдовзі сума штрафу за безкоштовний проїзд збільшиться. “Штрафи будуть переглянуті. Про це говорять не лише на рівні нашого міста, а загалом – на державному. Штрафи зростуть з 20-кратного розміру до щонайменше 30-кратного”, – каже речник ЛКП Іван Бондар. Зараз штраф становить 40 гривень.

Скарги/звернення/пропозиції можна повідомляти в приймальну ЛКП “Львівелектротранс” за телефоном: 238-68-50. Довідатися про рух електротранспорту можна, зателефонувавши у центральну диспетчерську: 0673440450 (увага! скарги за цим номером не приймаються).

Акція для чемних пасажирів

Із квітня 2016 року в ЛКП “Львівелектротранс” триває акція “Квитковий бум”. Це щомісячний квест, за умовами якого потрібно зібрати 50 загальних або 50 пільгових компостированих квитків, надіслати їх поштою чи принести особисто на адресу: 79012, м. Львів, вул. Сахарова, 2, 3 поверх, каб. 15 (з позначкою “Акція “Квитковий бум” та обов’язково вказати свій номер телефону). 
Акція діятиме й далі, щоб заохочувати інших пасажирів оплачувати послуги електротранспорту і не залишати квитків у салонах трамваїв чи тролейбусів. 
Як уже писала “Пошта”, вибір переможців здійснюється тиражною комісією, яка обирає 10 щасливих власників місячних проїзних квитків на проїзд у трамваї та тролейбусі. Список переможців оприлюднюють на Facebook-сторінці ЛКП “Львівелектротранс”.
До слова, акцію проводять щомісяця з першого по останнє число включно. Брати в ній участь можуть усі охочі, які користуються львівським електротранспортом, окрім працівників “Львівелектротрансу”, а також їхніх близьких родичів (чоловік/дружина, діти). Квитки мають бути закомпостирувані та в належному стані – брудні, подерті, заклеєні не приймаються.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
11.1626 / 4.14MB / SQL:{query_count}