Хто на лекцію нейрохірурга Генрі Марша?

У школі журналістики Українського католицького університету відбудеться відкрита лекція британського нейрохірурга та письменника Генрі Марша

Лекція матиме назву Hubris, Nemesis and Free Press, хірург підготував її спеціально для українських студентів, інформує journalism.ucu.edu.ua.
Захід проведуть 25 квітня о 15.00 на вулиці Хуторівка, 35а у конференц-залі філософсько-богословського факультету Українського католицького університету. Лекція буде англійською мовою з синхронним перекладом.
Генрі Марш – відомий британський нейрохірург, який із початку 90-их займається просвітницькою роботою в Україні, де провів десятки блискучих операцій на мозку. Народився у Лондоні 1950 року. Навчався в Оксфордській школі і Вестмінстерській школі Лондона. Пізніше студіював політологію, філософію, економіку у Оксфордському університеті. Отримав відзнаку Королівської медичної школи.
Працював у Atkinson Morley Hospital, одному з найпрогресивніших нейрохірургічних відділень країни. Спеціалізувався на роботі на мозку під місцевою анестезією. 2014 року видав книгу мемуарів Do No Harm: Stories of Life, Death and Brain Surgery, що вийшла українською у Видавництві Старого Лева.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8237 / 4.34MB / SQL:{query_count}