Від серця до серця!

“Пошта” провела великодню благодійну акцію за участі юних читачів для вихованців дитячого будинку

З початку березня “Пошта” оголосила конкурс “Від серця до серця!”, запросивши маленьких читачів долучитися до благодійної акції, в рамках якої вони виготовляли подарунки до свята Воскресіння Христового для вихованців Львівського дитячого будинку №1 для дітей-сиріт, що на вул. Таджицька, 23.
Надзвичайно приємно, що юні читачі “Пошти” не оминули увагою цього заклику і власноруч створили просто надзвичайні великодні сувеніри – писанки та іграшки. У понеділок, 10 квітня, вони завітали в редакцію, де їм провели невеличку екскурсію – розповіли, як роблять газету, почастували солодощами і вручили подарунки.
Після цього “Пошта” разом із маленькими читачами завітала до Львівського вищого професійного училища харчових технологій, де їх чекала коротка розповідь про весь процес приготування пасок – від замішування тіста до декорування. А на столі в робочому цеху уже стояло 60 свіженьких пасочок, які учасники великоднього конкурсу за годину прикрасили кольоровою глазур’ю. Маленькі таланти старанно вимальовували на здобі вербові галузки, крашанки і писанки, різноманітні орнаменти. Дітям так сподобалося це творче завдання, що вони декорували одразу по дві-три паски.
“Для кого ми будемо прикрашати паски? Що таке дитячий будинок? Чому там живуть діти?” – цими запитаннями син засипав мене ще до того, як ми прийшли до училища, – розповіла мама двох учасників нашого конкурсу Олена. – Декорували паски ми вперше (і діти, і я), тож навіть не знаю, кому сподобалося більше. “Я хочу намалювати поїзд, бо крапочки і квіточки не надто цікаво, – наполягав син. – Добре, нехай буде так, як сказала головний кухар: малюватимемо писанки та вербові гілочки”. Діти швидко навчилися користуватися кулінарним мішечком для прикрашання пасок і за півгодини закінчили роботу. “Ми прикрасили аж шість!” – тішилися вони, облизуючи залишки солодкої глазурі. Ми зробили не тільки корисну справу – прикрасили паски для інших малюків, для яких, на жаль, мама чи бабуся цього не зробить, але й отримали багато позитивних емоцій і про свої враження ввечері розповіли усім рідним вдома”.
А наступного дня цю випічку разом із солодощами “Пошта” передала діткам, яким так бракує батьківського тепла та уваги, – вихованцям Львівського дитячого будинку №1.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4352 / 3.98MB / SQL:{query_count}