На прийом до лікаря – через Інтернет

У 5-ій та 6-ій поліклініках Львова працює електронна реєстрація пацієнтів

“Електронна реєстратура” запрацювала у 5-ій міській поліклініці на вул. Виговського, 32 та у 6-ій міській поліклініці на вул. Медової Печери, 1. Зі слів начальника управління охорони здоров’я Львова Володимира Зуба, майже 600 тисяч мешканців міста отримали можливість записатися на прийом через Інтернет. Це не перші поліклініки, у яких запрацювала електронна реєстрація. Вперше вона з’явилась минулого року в 4-ій міській поліклініці, що на проспекті Червоної Калини, 68, інформує прес-служба міськради. 
Цього року електронну реєстрацію вже запровадили у 1-ій міській лікарні ім. Князя Лева, зокрема, у її двох поліклінічних відділеннях (на вул. Хімічній, 7 і на вул. Мазепи, 25) та шести амбулаторіях, а також у 2-ій  міській поліклініці на вул. Симоненка, 4. У травні до проекту приєднається 3-тя міська поліклініка, що на Левандівці. 
За інформацією управління охорони здоров’я міста, такого масштабу покриття населення “Електронною реєстратурою” як у Львові – немає в жодному великому місті України, в яких діє такий проект. У будь-який зручний для себе час можна записатись на прийом до лікаря онлайн за адресою: https://reestratura.com.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4278 / 3.95MB / SQL:{query_count}