Конкурс мікропроектів і переможці

Розпочати реалізовувати проекти необхідно до 31 травня

Під час засідання Конкурсної ради з реалізації Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку у Львівській області затвердили 542 переможців цьогорічного конкурсу. Зі слів начальника відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, МТД та зовнішньоекономічних зв’язків Іван Собко, на попередньому засіданні 543 потенційним переможцям дали доручення подати в секретаріат КР рішення сесій органів місцевого самоврядування про забезпечення бюджетного співфінансування відповідних проектів.
“Як бачимо, усі справилися з поставленим завданням і у визначені терміни подали рішення сесій, окрім одного об’єкта у місті Львові з облаштування дитячого майданчика по вул. Трильовського, 31. Проте і цей проект буде реалізований. Як повідомила в. о. начальника управління молоді та спорту міськради Ліна Полихата, триває робота над виготовленням містобудівної документації для встановлення на цьому місці комплексного спортивно-ігрового майданчика, який профінансується в повному обсязі за кошти міського бюджету”, – зазначив Іван Собко.
Відтак уже після Великодніх свят переможці можуть приступати до реалізації проектів. А саме – за необхідності готувати проектно-кошторисні документації та отримувати експертні звіти, оголошувати конкурси на платформі PROZORRO, підписувати відповідні угоди, інформує прес-служба облради.
Секретаріат конкурсної ради в стислі терміни надасть усі необхідні матеріали департаменту фінансів ЛОДА для підготовки розпорядження про скерування субвенції обласного бюджету для переможців. “Маємо сподівання, що відповідний розподіл буде здійснений до кінця квітня. Принагідно нагадуємо, що конкурсанти першочергово скеровують кошти громади та спонсорів, базових та районного бюджетів, лише опісля – обласні кошти”, – каже заступник голови облради Володимир Гірняк.
Переможцям необхідно розпочати реалізовувати проекти до 31 травня цього року. У випадку зволікання із початком робіт, КР вправі поставити питання щодо вилучення відповідного проекту з числа переможців. Окрім того, члени КР  подали свої пропозиції щодо включення до переліку соціально важливих мікропроектів місцевого розвитку по одному від кожного району.

джерело: прес-служба Львівської обласної ради

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4250 / 3.96MB / SQL:{query_count}